Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #sex #zwiazki #rozowepaski
Jaki seks uwazasz, za dobry?

Wiem, że każda kobieta jest inna, ma inne preferencje i lubi różne zabawy itp itd. Ale są napewno cechy seksu co do których większość kobiet by się zgodziła i uznała, że to właśnie dzięki nim miały udany wieczór z partnerem.

Mam wrazenie, że moja dziewczyna nie jest za bardzo zadowolona z tego jak przebiegaja sprawy w łóżku, a jak zadaje pytania to mówi że jest ok. Ale ok to trochę mało. Sam zaczynam w siebie watpic, że nie jestem w stanie sprostać jej oczekiwaniom.

Więc jeszcze raz, co robi wasz facet, że czujecie satysfakcje?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fae9f7249aa69000b708e57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, nawet w przypadku jednej kobiety to, co zadziała dzisiaj, może już nie zadziałać jutro, a ty pytasz o jakieś uniwersalne techniki ;d Rozmawiaj ze swoją partnerką, obserwuj jej reakcje i reaguj zgodnie z nimi, a wszystko będzie git
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania panie, ile kobiet tyle odpowiedzi. Jedna powie że ma być miło i przyjemnie, druga że mocno i prawie brutalnie, jedna powie że orgazm jej wystarczy, druga że bez 5 to nie podchodz. Jedna powie że gra wstępna jest bez sensu, dla drugiej to podstawa, jedna woli 5 min numerek, inna być rozgrzewana godzinę.
Nie znajdziesz odpowiedzi jak zadowolić swoją kobiete na wykopie
  • Odpowiedz
panie, ile kobiet tyle odpowiedzi. Jedna powie że ma być miło i przyjemnie, druga że mocno i prawie brutalnie, jedna powie że orgazm jej wystarczy, druga że bez 5 to nie podchodz. Jedna powie że gra wstępna jest bez sensu, dla drugiej to podstawa, jedna woli 5 min numerek, inna być rozgrzewana godzinę


@wykopowy_brukselek: w punkt, a najlepsze że wiele z nich myśli że inne kobiety mają tak samo i lubi
  • Odpowiedz