Wpis z mikrobloga

Ten serwis to coraz większa nędza. Dziewczyna żali się ze swojej kiepskiej sytuacji życiowej i rządów niskich lotów, a jakiś wybryk ewolucji pisze o nudesy w komentarzu i dostaje 400~ plusów xD Oj wykopki, faktycznie, jednak Sasin to wasz szczyt możliwości jeżeli chodzi o humor xD

#bekazpodludzi #justwykopthings #zalesie
Pobierz bzam - Ten serwis to coraz większa nędza. Dziewczyna żali się ze swojej kiepskiej syt...
źródło: comment_1605445279w14EsGj7uRxNCaans06T7w.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bzam: @GaiusBaltar: Poziom humoru porównywalny do poziomu #grazynacore, #januszcore. To nie kwestia wieku, tylko mentalności, bo starsze pokolenia też pękają ze śmiechu przy prymitywnych żartach o seksie, ruchaniu, itp. Nie mam nic do dosadnych, seksistowskich żartów i zdarza mi się z takich zaśmiać, o ile faktycznie pasują do sytuacji czy wynikają z rozmowy, a nie są wciskane na siłę.
@GaiusBaltar: True xD Też to zauważyłem, właśnie bardzo wielu z tych ludzi to okres studencki albo 30 na karku xD

@Cyderek co poradzisz? Jest jeszcze jedna różnica. Moim zdaniem starsze pokolenia to jeszcze jakoś tam próbują obrać w słowa, żeby to nie było prostoliniowe xD No i tak jak piszesz - jak wynikają z rozmowy albo są w odpowiednim czasie. Ten gościu rzucił komentarz i tyle, w dodatku to jak słaby