Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym poznać męski punkt widzenia. Mam wysyp propozycji na aplikacjach randkowych, żeby przyjść do faceta na pierwsze spotkanie do domu. Albo kinomaniacy (na film), miłośnicy wina, posiedzieć pod kocem, bo zimno. Za każdym razem jak mówię, że nie interesuje mnie wymiana płynów ustrojowych z randomem i chciałabym się spotkać na neutralnym gruncie, nawet na spacerze, wyzywają mnie, że wcale nie chodzi o seks i jestem przewrażliwiona, a oni chcą tylko pogadać. I skoro pierwsze co mi przychodzi na myśl, to zaciągnięcie mnie do łóżka, to widocznie tego pragnę. Pomijając już kwestie bezpieczeństwa... jak miałabym się czuć komfortowo i bezpiecznie u obcego faceta w mieszkaniu, kiedy pierwszy raz go widzę na oczy, nawet nie zamieniliśmy dwóch zdań i siedzieć z nim pod kocem. Do meritum. Czy chodzi Wam tylko o seks, jeśli proponujecie takie spotkanie? I jeśli tak, a dziewczyna łączy kropki - dlaczego naskakujecie na nią, że to nieprawda i gaslightujecie ją, że traktujemy was stereotypowo (czytaj faceci chcą tylko seksu) i że jesteście romantykami szukającymi stałego związku.
PS. Nie szczuję cycem, tyłkiem na zdjęciach, nie mam sociali, a często dostaję też wiadomości pokroju: ładne te sukienki, tylko bym je skrócił/w końcu dziewczyna, która nie świeci golizną - jeb za 3 wiadomości propozycja spotkania u niego, więc to nie kwestia tego, że prowokuję wyglądem i jestem szufladkowana jako ta ''łatwa''.
#tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 84
@mirko_anonim: normalny facet nie zaprosi pierwszej lepszej laski do swojego miejsca zamieszkania.

Normalny, spełna rozumu mężczyzna, spotka się z kobietą w miejscu neutralnym, bo nigdy nie wie czy akurat ta kobieta jest warta jego energii, uwagi i czasu.

Jeżeli mężczyzna zaprasza cię na film, na winko, to sprawa jest oczywista i według niego nie skończy się na filmie.
Czy chodzi Wam tylko o seks, jeśli proponujecie takie spotkanie?


@mirko_anonim: Generalnie dorosły facet w okolicach 30 szuka kobiety do seksu + żeby miło spędzić czas, porozmawiać, udać się na wydarzenie kulturalne, knajpy itd. Ale to wszystko po seksie, albo jako preludium do niego.

Czy ty serio myślisz, że ktoś ogarniający swój świat, ćwiczący na siłowni czy tam biegający, mający pasje, książki do przeczytania, podcasty do posłuchania szuka przyjaciułeczki do gadki?
Czy chodzi Wam tylko o seks, jeśli proponujecie takie spotkanie?


@mirko_anonim: Tak

I jeśli tak, a dziewczyna łączy kropki - dlaczego naskakujecie na nią, że to nieprawda i gaslightujecie ją, że traktujemy was stereotypowo (czytaj faceci chcą tylko seksu) i że jesteście romantykami szukającymi stałego związku.


@mirko_anonim: Robienie z siebie ofiary żeby wzbudzić współczucie i winę w Tobie, standardzik.

Ogólnie zwykle poznawanie kogoś przez neta było na zasadzie poznania kogoś
Jeżeli mężczyzna zaprasza cię na film, na winko, to sprawa jest oczywista i według niego nie skończy się na filmie


@kimunyest95: No i dlaczego niby wyżej piszesz, że taki facet nie jest "normalny" xd?

Co jest "nienormalnego" w tym, że facet zdrowy i heteroseksualny jest gotowy uprawiać seks z kobietą która mu się podoba bez chodzenia za rękę 3 miesiące xd?
@mirko_anonim: Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której na pierwsze spotkanie zapraszam laskę do siebie albo ja mam wbić do niej. Pomijając to, że może wyglądać inaczej niż na zdjęciach i zwyczajnie mi się nie podobać albo okazać się 50-letnim psychopatą, to skuteczność takich zaproszeń z tych samych powodów musi być niska. Ale wyobrażam sobie, że to statystyka i któraś w końcu się zgodzi, więc może są faceci, którzy to robią ¯\(ツ)/¯
Normalny, szanujący się mężczyzna to ma w głębokiej pompie normy społeczne a już tym bardziej opinię wykopka co on powinien a co nie ;)


@Dietetyq: to nie ma nic wspólnego z normą spoleczna tylko ze zwykłą kalkulacja. I instynktem samozachowawczym. Po prostu ryzyko ściągnięcia do domu kompletnie losowej osoby jest ogromne. Zwłaszcza kiedy za 200zl Ci dziwka da dupy x10 lepiej

I to ryzyko się zaczyna od tego że może być