Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym poznać męski punkt widzenia. Mam wysyp propozycji na aplikacjach randkowych, żeby przyjść do faceta na pierwsze spotkanie do domu. Albo kinomaniacy (na film), miłośnicy wina, posiedzieć pod kocem, bo zimno. Za każdym razem jak mówię, że nie interesuje mnie wymiana płynów ustrojowych z randomem i chciałabym się spotkać na neutralnym gruncie, nawet na spacerze, wyzywają mnie, że wcale nie chodzi o seks i jestem przewrażliwiona, a oni chcą tylko pogadać. I skoro pierwsze co mi przychodzi na myśl, to zaciągnięcie mnie do łóżka, to widocznie tego pragnę. Pomijając już kwestie bezpieczeństwa... jak miałabym się czuć komfortowo i bezpiecznie u obcego faceta w mieszkaniu, kiedy pierwszy raz go widzę na oczy, nawet nie zamieniliśmy dwóch zdań i siedzieć z nim pod kocem. Do meritum. Czy chodzi Wam tylko o seks, jeśli proponujecie takie spotkanie? I jeśli tak, a dziewczyna łączy kropki - dlaczego naskakujecie na nią, że to nieprawda i gaslightujecie ją, że traktujemy was stereotypowo (czytaj faceci chcą tylko seksu) i że jesteście romantykami szukającymi stałego związku.
PS. Nie szczuję cycem, tyłkiem na zdjęciach, nie mam sociali, a często dostaję też wiadomości pokroju: ładne te sukienki, tylko bym je skrócił/w końcu dziewczyna, która nie świeci golizną - jeb za 3 wiadomości propozycja spotkania u niego, więc to nie kwestia tego, że prowokuję wyglądem i jestem szufladkowana jako ta ''łatwa''.
#tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 84
Czy chodzi Wam tylko o seks, jeśli proponujecie takie spotkanie?


@mirko_anonim: mogę napisać za siebie.

Raz na jakiś czas, nie więcej niż 1 na 10 znajomości, z rozmowy z dziewczyną wychodziło (czas przeszły, bo od dawna nie mam już tindera, wolę poznawać na żywo) że spotkamy się pierwszy raz u mnie. O ile w każdej rozmowie starałem się w miarę szybko przenieść kontakt na telefon/whatsapp i umówić spotkanie irl, to propozycja
No i dlaczego niby wyżej piszesz, że taki facet nie jest "normalny" xd?


@Dietetyq: taki ktoś nie jest normalny, bo jak można wpuścić na chatę totalnie obcą osobę z internetu już pomijając to że takie cos może być niebezpieczne dla ciebie i twojego dobytku, ale też może się okazać, że przyjdzie dziewczyna 30 kilo cięższa niż na zdjęciach. Dla mnie ktoś kto zaprasza tak sobie dziewczynę czy chłopa jakiegoś randoma z
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Tak, chodzi o seks. Koleś liczy, że atmosfera będzie bardzo sprzyjająca i dojdzie do kopulacji. Takie oburzenie z ich strony, że "jak to, co Ty myślisz, to nie chodzi o seks", to tylko maska, kłamstwo.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): Ja dokładnie wiem, że chodzi o seks i blokuję takich jegomości. Pytam, ponieważ ciekawi mnie, dlaczego facet jak się zorientuje, że wiem o co mu chodzi, nie przyzna mi racji, tylko robi ze mnie przewrażliwioną wariatkę, a z siebie ofiarę, zapierając się, że chce tylko obejrzeć film i żebym nie szukała podtekstów. Zadając to samo pytanie na babskich forach, laski odpowiadają, że nie zawsze o to chodzi
@mirko_anonim: Nie ufaj wykopkom posłuchaj sobie co Panowie co mają osiągi na tych aplikacjach mówią konkretnie to Pan w 12:20

"if she is attractive i take her out - but one point lower and you come over" :)

Piszesz to Chada 9/10 pewnie będąc przeciętniarą i się dziwisz czemu typek chce wskakiwać pod kocyk a nie chce mu się Ciebie na randeczki po knajpach wozić.

Bitch please, laski nie dość że
Dietetyq - @mirko_anonim: Nie ufaj wykopkom posłuchaj sobie co Panowie co mają osiągi...
@mirko_anonim: Desperacja mężczyzn jest tak wielka, że moga faktycznie chcieć tylko za rękę pod kocem potrzymać. Aczkolwiek seks byłby jeszcze lepszy, ale pewnie i tak by nie umieli
@mirko_anonim: Panuje tu takie przekonanie, że kobiety mają masę atencji na apkach - no właśnie, a jaki procent to tego typu propozycje, które są nawiasem mówiąc dość słabe (zakładając, że różowa na apkach szuka normalnego związku)? Bo jak tak czasem pytałem laski, z którymi się spotykałem, to twierdzą że owszem, dostają masę wiadomości, ale wartościowych i sensownych jest bardzo mało.
@mirko_anonim: Tak, zgadłaś. Chodzi o r00chanie. Najwidoczniej to działa skoro to robią, sam znam laski które chodzą do łóżka na pierwszej randce z facetami z Tindera. Trochę żenadłem po przeczytaniu twojego posta bo mój wykrywacz manipulacji wyje*ało poza skalę, a ty się jeszcze pytasz czy tym facetom na pewno zależy tylko na tym żeby cię przelecieć xD straszne jest to, że można tak zmanipulować kobietę żeby siadała na pierwszym spotkaniu, bo
stepienz13posterunku - @mirko_anonim: Tak, zgadłaś. Chodzi o r00chanie. Najwidoczniej...

źródło: ruchanie

Pobierz
@mirko_anonim Tak. Chodzi o ruchaniem. Po to te apki zostały wymyślone z celem przewodnim innym niż dotychczasowy standard w stylu sympatia., ale polskie księżniczki sobie je przerobiły na kolejne apki randkowe albo zwykłe dopalacze darmowej atencji. A autorzy tylko korzystają i dostosowują się do rynku.

Czemu kłamią lub zakłamują rzeczywistość? Przez głupich polskich rodziców, którzy wmawiają córkom religijne brednie (coraz mniej to działa), a te wstydzą się powiedzieć, że też lubią sobie
dlaczego facet jak się zorientuje, że wiem o co mu chodzi, nie przyzna mi racji, tylko robi ze mnie przewrażliwioną wariatkę, a z siebie ofiarę, zapierając się, że chce tylko obejrzeć film i żebym nie szukała podtekstów.


@mirko_anonim: bo przyznając do doszło by do dysonansu poznawczego, przecież to oczywiste?
@mirko_anonim: A swoją drogą taki stan rzeczy ma miejsce TYLKO i WYŁĄCZNIE dlatego, że pozwala na to komunikacja tekstowa, która nie wymaga żadnej odwagi żeby jej używać. Do mojej byłej pisali spermiarze z uczelni z którymi chodziła na zajęcia, siedzieli razem w salach, ale NIGDY do niej nie zagadali bo się bali - spermienie do niej w prywatnych wiadomościach na Fejsie to był szczyt ich możliwości społecznych.