Wpis z mikrobloga

@madrenax: po 1200L sposobem na podbijanie mocy jest zdobywanie potężnego i szczytowego sprzętu. Ten jest zawsze +1 do +3 lepszy od tego którego masz aktualnie. Zdobywa się go w głównych aktywnościach (gambit, tygiel, szturmy, ale też chyba raidy). Na mapie powinieneś mieć takie żółte kropeczki i one ci wskażą u kogo możesz ten sprzęt zdobyć. Zdobyć go możesz raz w tygodniu każda postacią jak co.
Warto też zauważyć, że jak już
  • 0
@purrfect czyli dobrze rozumiem że to trzeba tak małymi kroczkami? Ze jak mam np. 1205 to muszę mieć wszystko na 1205 i potem znowu np. wszystko na 1210 a potem 1220 i tak w koło?
@madrenax: a i nie musisz mieć założonych tych rzeczy z najwyższym lightem. Wystarczy, że masz go w ekwipunku, system to widzi.
Teraz ciekawa rzecz, która przyda ci się jeżeli chcesz być najbardziej efektywny:
Potężny sprzęt daje itemek o 1-3 większy niż aktualnie posiadamy, ale w danym slocie! Co to oznacza? Jeżeli masz powiedzmy broń 1208L i hełm 1202L, to z potężnego sprzętu może ci wypaść broń 1211L, ale hełm już tylko
@madrenax: jeszcze jedno. W tym dodatku faktycznie wprowadzili coś takiego, że z każdego potworkami i z każdej aktywności może ci wylecieć rzecz +1 lepsza niż masz. Ale to jest bardzo losowe. Potężny sprzęt to pewniaczek.
@madrenax: To zalezy. Jeżeli grasz sobie tak po prostu dla przyjemności to możesz się skupić tylko na tym żeby co tydzień zdobyć te potężne sprzęty i tyle. Ale jeżeli chcesz jak najszybciej polepszyć swój Light Level to musisz właśnie takimi małymi kroczkami. Ale też bez przesady. Jak masz 2 rzeczy na 1210, a resztę na 1209, to nie ma co tego wyrównywać, można śmiało robić potężny sprzęt.
  • 0
@purrfect na razie całe eq mam w przedziale od 1200L do 1205L czy będzie dobrze co nie? I teraz mam po prostu dalej grać tak jak grałem i z biegiem czasu będzie mi wypadać coraz mocniejsze itemy? Potężne przedmioty to rozumiem że to te fioletowe i żółte? Sorki za głupie pytania ale to mój 3 dzień w tej grze a każdy poradnik w internecie już jest bezużyteczny
@madrenax: nie, nie. Wejdź sobie na mapę tych planet, wciśnij na przykład Straż Przednia i tam będziesz miał taką żółta kropeczki z cotygodniowym zadaniem. I nagrodą za to będzie potężny sprzęt (szczebel I)
@madrenax: najprościej:
Grając w cokolwiek wypadają ci rzeczy słabsze lub o równej mocy co twój najlepszy przedmiot w dowolnej kategorii. Istnieje też drobną szansa, że będzie +1 lepszy.
Robiąc co tydzień zadania oznaczone żółtą kropką na mapie gwiezdnej zdobywasz potężny/szczytowy sprzęt, który ZAWSZE jest lepszy od twojej najlepszej rzeczy w danej kategorii.
Pamiętaj że w Wieży masz też NPCów którzy dają zlecenia do danej aktywności. Jak zrobisz ich 8 w tygodniu