Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
PiSowska maszyna ruszyła. Oczami wyobraźni widzę prezesa JK który, po tym jak protesty przeciwko władzy połączyły ludzi, krzyczy do swoich przydupasów "Mają się k@$&a nienawidzić!" Nasze społeczeństwo jest dość płytkie i zawistne. Jak ktoś ma, czy dostanie sporo kasy to pewnie złodziej i pijak bo każdy pijak to złodziej. A już na pewno nie zasłużył bo nie pracuje w kopalni/ przy kasie/ w fabryce... O ile zgadzam się z tym, że nie każdy powinien ochoczo wyciągać łapki po publiczne pieniądze, o tyle twierdzę że większość z nas za mało wie żeby osądzić czy 1,8mln dla Golców czy 500k dla kogokolwiek innego to dużo czy mało. Pomoc branży jest potrzebna, a cwaniaki będą próbować skorzystać zawsze. Teraz kasy pewnie nie zobaczy nikt, no bo potrzebna jest "weryfikacja". Hejt na artystów - czy to faktycznie figurujących na "liście wstydu" czy też będących imaginacją PiSowskich trolli pozostanie z nami na długo. Kolejny raz rozegrani przez władzę jak najgorsze pionki. Dziel i rządź.

#niepopularnaopinia #przemyslenia

PS. W komentarzu odpowiedź Abelarda Gizy na poniższą grafikę...
zagu - PiSowska maszyna ruszyła. Oczami wyobraźni widzę prezesa JK który, po tym jak ...

źródło: comment_16055104853HwjKYUhsUYpJLsrgCBMXF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@zagu: Na glownej masz wykop o tym, ze w jednym ze szpitali w tym kraju ludzie srali do krzesla z dziura, podczas gdy dwoch grajkow na trabce dostalo prawie dwie banki z budzetu, no dziwne ze ludzie sa #!$%@?. Mojemu ojcu dwukrotnie w tym roku przesuwali operacje bo COVID i nie ma lekarzy, masa ludzi zostala bez pracy i to ludzi ktorzy ledwo wiazali koniec z koncem a grajkowie podostawali setki
  • Odpowiedz
Co za perfidna propaganda. W tej chwili obserwujemy kolejny krok w budowie dyktatury - prześladowanie znanych osób będących w opozycji do wladzy, a wypłacanie nagród konfomistom. Jak uda im się sprowadzić do parteru tych kilku niepokornych to zacznie się kolejny etap, czyli prześladowanie szarych obywateli za opozycję wobec rządu
  • Odpowiedz
zamiast pójść razem na Wiejską i wywlec za kudły na ulicę to całe towarzystwo


@kapuczina_corki_somsiada: jak milion wkurzonych ludzi pójdzie na wiejską to na pewno znajdzie się kilku, którzy będą wykrzykiwać coś wulgarnego albo nabazgrzą coś na murze/chodniku a wtedy cyk - cały protest jest skreślony przez internetową elitę spod znaku "na początku popierałem protest kobiet, ale...." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElenaGilbert: Taki mamy #!$%@? świat, że ludzie rozrywki zarabiają znacznie więcej niż ludzie ratujący życie. Tego nie zmienisz. Przynajmniej nie prędko.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek:

no i dlatego nikt nie ma problemu z teatrem, który zatrudnia kilkadziesiąt osób, tylko z Golcami, którzy zatrudniają #!$%@? osób, a dostali takie dofinansowanie jak teatr xD


Golcowie z kolei prowadzą fundację, gdzie m.in. umożliwiają dzieciakom kilkuletnią naukę gry na instrumentach za darmo, zapewniając również instrumenty itp. W sumie zainteresowałam się tematem dopiero teraz jak się afera rozkręciła, ale polecam każdemu, bo wszyscy krzyczą tylko, że golce się nachapali, że
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Żaden plot twist, chyba że miałam się zdziwić, że tak mało? Co to jest 50k na taką działalność w ciągu roku? Toć niektórzy przedsiębiorcy już w tym roku dużo więcej dostali.

Ja tylko zwracam uwagę, że warto się zainteresować zamiast bezmyślnie pluć jadem jak większość i jeden za drugim to samo powtarza. Nie mi oceniać czy im taka kwota się należała, ale pisanie że te pieniądze są tylko dla nich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feketehajuno: grzeczny z ciebie podatnik - mam nadzieję, że już wpłaciłaś razem z pracodawcą w tym miesiącu wszystkie składki, żeby kolejni nie musieli długo czekać na swoje dopłaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz pomachaj ogonem i wracaj do roboty, podatki się same nie wypracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feketehajuno: jestem wielkim fanem podatków i marzy mi się "amerykański" wyidealizowany świat, w którym jak płacisz podatki to jesteś gość

Jestem zwolennikiem dopłat dla przedsiębiorców, a nawet zasiłków aktywizujących dla różnego rodzaju bezrobotnych (jak choćby bony przesiedleniowe, stypendia) bo znam przypadki ludzi, którzy rozkręcili super biznesy bo dostali w odpowiednim momencie 20k czy więcej od państwa

Ale żeby bronić gości, którzy od lat ciągną gruby hajs z występów, między innymi w
  • Odpowiedz