Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
PiSowska maszyna ruszyła. Oczami wyobraźni widzę prezesa JK który, po tym jak protesty przeciwko władzy połączyły ludzi, krzyczy do swoich przydupasów "Mają się k@$&a nienawidzić!" Nasze społeczeństwo jest dość płytkie i zawistne. Jak ktoś ma, czy dostanie sporo kasy to pewnie złodziej i pijak bo każdy pijak to złodziej. A już na pewno nie zasłużył bo nie pracuje w kopalni/ przy kasie/ w fabryce... O ile zgadzam się z tym, że nie każdy powinien ochoczo wyciągać łapki po publiczne pieniądze, o tyle twierdzę że większość z nas za mało wie żeby osądzić czy 1,8mln dla Golców czy 500k dla kogokolwiek innego to dużo czy mało. Pomoc branży jest potrzebna, a cwaniaki będą próbować skorzystać zawsze. Teraz kasy pewnie nie zobaczy nikt, no bo potrzebna jest "weryfikacja". Hejt na artystów - czy to faktycznie figurujących na "liście wstydu" czy też będących imaginacją PiSowskich trolli pozostanie z nami na długo. Kolejny raz rozegrani przez władzę jak najgorsze pionki. Dziel i rządź.

#niepopularnaopinia #przemyslenia

PS. W komentarzu odpowiedź Abelarda Gizy na poniższą grafikę...
zagu - PiSowska maszyna ruszyła. Oczami wyobraźni widzę prezesa JK który, po tym jak ...

źródło: comment_16055104853HwjKYUhsUYpJLsrgCBMXF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Akurat w tych dopłatach swego czasu nawet zawodowo trochę siedziałam. Nie ma to najmniejszego znaczenia, bo zupełnie nie zrozumiałeś do czego ja się czepiam.

Napisałam wyraźnie, że ogólnie nie podobają mi się te dopłaty. Napisałam też, że nie mi oceniać komu ile się należy.

Zwracam tylko uwagę, że wylewanie pomyj na tych artystów albo jak kto woli pseudoartystów jest bez sensu. Oni mają swoje działalności i skoro ktoś im to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feketehajuno: dobra to spróbujmy inaczej

Dodatkowo warto się zainteresować czym ci ludzie konkretnie się zajmują, bo powtarzanie jeden za drugim, że 2 mln na "góralskie #!$%@? fujarki"


50k trafiło do spółki 2mln do spółki "GOLEC FABRYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-SPÓŁKA KOMANDYTOWA" (regon) - jak się okazuje Golce posiadają też drugą spółkę "GOLEC FABRYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" (regon) , na którą dostali dodatkowo ponad 13k - sprawdź
p.....k - @feketehajuno: dobra to spróbujmy inaczej 
 Dodatkowo warto się zainteresow...

źródło: comment_1605538794aZJSLaUTDLULTeQJTjFhzS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: no tak ale to pisu wina ze typ ma 25 ludzi i "tworzy" kontent ytbowy gorszy od jakiegos gimba ktory robi to za darmo? ze ludzie jak sie dowiedza ile dostaje jakas maryla rodowicz za sylwestra to szczerze jej nienawidza i nie wiedza po co ona jeszcze zyje?

serio kaczynskiemu nie jest trudno zrzucac ich wszystkich z wozu pod nogi, jada na tym samym wozku, pis sie pozbywa zbednego balastu
  • Odpowiedz
PiS koncertowo odwraca uwagę społeczeństwa od swojej niekompetencji.


@kapuczina_corki_somsiada: jakoś pół roku temu przestałem wierzyć w "wielkich strategów z PiS". Zrobiłem sobie herbatkę, otworzyłem encyklopedię historyczną, przerzuciłem kilka stron, wziąłem kilka łyków i mnie olśniło. Przecież cały ten naród od wieków jest chorągiewką trzepaną na wietrze emocji o pamięci złotej rybki. Przecież powiedzenie "Polak mądry po szkodzie" to jakiś totalny żart. Polaka napędzają emocje, najlepiej te podlane żółcią, nie uczy się
  • Odpowiedz