Wpis z mikrobloga

Mentalne prawactwo potężnie się zesrało pod postem #reserved ponieważ w reklamie wystąpił, uwaga, MURZYN! To nic, że Reserved sprzedaje swoje ciuchy w wielu krajach, nie tylko w polskim zaścianku - widok MURZYNA podziałał na p0laka jak płachta na bydło. Rozjuszyli się, bo MURZYN przecież nie powinien występować w reklamie kierowanej do p0laka, to nie wypada, jak niby MURZYN miałby coś promować, to się nie godzi.
Z każdym dniem ten kraj daje kolejne powody by go nienawidzić. Zaścianek, rasizm, prymitywizm, zacofanie - to wszystko co współczesna polska i polacy mają to zaproponowania światu. Oczywiście te cechy są mocno pielęgnowane przez partię aktualnie rządzącą, więc ****.
#ecommerce #modameska #bekazprawakow #bekazpodludzi #rasizm #neuropa #4konserwy
advert - Mentalne prawactwo potężnie się zesrało pod postem #reserved ponieważ w rekl...

źródło: comment_1605510499FxVe3KPgCkOI9covGy4V7b.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
@advert Bo polskie janusze mają kompleksy, taka polka jak zobaczy czarnego, to jej wagina lepi się jak ślimak po deszczu, tak że janusz musi ją siłą trzymać, bo wie, że jest o wiele gorszy i śmierdzący od takiego Mokebe co przyjedzie do Polski
  • Odpowiedz
@advert: Bo to zwykłe przyzwyczajanie ludzi do globalizacji, która jest negatywnym zjawiskiem, bo przesuwa ośrodek władzy z obywateli na podmioty ponadnarodowe - które są poza jakąkolwiek kontrolą (nie można ich nawet wybrać w demokratycznych wyborach - tak jak w przypadku EU).
Imigranci oczywiście będą głosować na lewicę, w zamian za socjał.

W 2015 EU chciała skierować do Polski najpierw "kilka tysięcy", potem setki tysięcy migrantów nie pytając nawet o zdanie Polaków.
  • Odpowiedz
@chrominancja: a więc twierdzisz że w chinach nie ma rasizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
muszę cię zmartwić. rasizm jest wszędzie. na całym świecie. w każdym praktycznie kraju. każda osoba chociaż trochę podróżująca przyzna mi racje :p w mniejszym, bądź większym stopniu, wszędzie.

tylko aby to zauważyć trzeba mieć wiedzę, znać języki, mieć pieniądze na podróżowanie (ale nie takie że ci biuro podróży wszystko załatwia :p) i ogólnie
  • Odpowiedz
@advert: swoją drogą, jak chce kupić łososiową koszulę, to chciałbym zobaczyć ją na jeb%^$m białasie, najlepiej blondynie o niebieskich oczach, nie dla tego że nie lubię czarnych, tylko dlatego że chciałbym się przekonać czy mi gad damn pasuje do ogólnego wyglądu. sam przyznasz, że łososiowy to nie byle jaki kolor i niestety, nie miesza się w dobrą kompozycję z byle ryjem. nie chciałbym wyglądać śmiesznie tylko dlatego, że na czarnym CHADzie
  • Odpowiedz
@Kotniepies: nie twierdzę, że nie ma rasizmu. Twierdzę, że oni mają w to #!$%@? jaki jest model do ubrań i nie dorabiają do tego ideologii jak troglodyci powyżej.
Otwartą głowę trzeba mieć by zauważyć, że kolor skóry nie wpływa na wygląd ubrania.

mało tego, jeśli wziąć pod uwagę historię, to Polska jest jednym z najmniej rasitowskich państw w europie :p No ale jak wyżej wspomniałem, trzeba mieć jakiś poziom wiedzy i
  • Odpowiedz
@advert: Mnie to jedynie wkurza, jak czarnoskórych modeli z bardzo ciemną karnacją ubiorą w czarne ubrania. Nie widać wtedy dobrze jak ciuch wygląda niestety :/ Zara tak najczęściej robi (w którejś kolekcji jeszcze wrzucili czarno-białe zdjęcie, no nic się nie dało zobaczyć...).
Ale już np. białe czy beżowe ubrania wyglądają na czarnoskórych modelach świetnie. Kontrast jednak robi robotę, a chyba właśnie o to chodzi, że model ma sprzedać sobą ciucha.
  • Odpowiedz
@chrominancja: cała ta akcja jak najbardziej ma sens :p wiesz kiedy ostatni raz widziałem czarnoskórą osobę, albo azjatę? kuwa nie pamiętam. te wasze idiotyczne lewackie indoktrynizacje i na siłe ulepszanie świata jak zwykle ma odwrotny skutek.
NIE da się zmienić społęczeństwa na siłę #!$%@?ąc perfidnie homoseksualne wątki do filmów i czarnoskórych modeli w kraju gdzie nie ma czarnoskórej mniejszości. to debilizm.

Był taki gość co na siłę chciał zmienić swoj naród,
  • Odpowiedz
Ale już np. białe czy beżowe ubrania wyglądają na czarnoskórych modelach świetnie. Kontrast jednak robi robotę, a chyba właśnie o to chodzi, że model ma sprzedać sobą ciucha.


@Belmirka: i to jest największy problem tak na prawdę ( ͡° ʖ̯ ͡°) potem kupuje taki beżowy płaszcz i wyglądam jak człowiek jaszczur ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotniepies:

wiesz kiedy ostatni raz widziałem czarnoskórą osobę, albo azjatę?

Nie obchodzi mnie jak często wyjeżdżasz ze swojej wsi ale w każdym większym mieście jeśli wychodzę na dłużej niż 15 minut z domu widzę czarnych, azjatów czy innych przedstawicieli różnych kultur.

NIE da się zmienić społęczeństwa na siłę #!$%@?ąc perfidnie homoseksualne wątki do filmów i czarnoskórych modeli w kraju gdzie nie ma czarnoskórej mniejszości. to debilizm.

Typie, o czym Ty #!$%@?
  • Odpowiedz
nie mam pojęcia jakie reklamy robią w Chinach, co mnie to w ogóle miałoby obchodzić?


@advert: Pewnie nie pracujesz przy marketingu ecommerce? W reklamach adresowanych do osób w wieku 60+, dziwnym trafem występują osoby wyglądające na taki wiek. W takim razie warto się zastanowić, czy w reklamie adresowanej do przeciętnego polskiego faceta będziemy korzystać z usług modela wpasowującego się w polską rzeczywistość, czy może pozwolimy sobie na odrobinę egzotycznej zabawy? Co
  • Odpowiedz
Twierdzę, że oni mają w to #!$%@? jaki jest model do ubrań i nie dorabiają do tego ideologii jak troglodyci powyże


@chrominancja: a pamiętasz jak #!$%@? czarngo z plakatu Gwiezdnych Wojen bo w Chinach mają ich za zwierzęta? XD
Wątek wypełniony ignorantami ogólnie na zasadzie "u mnie na osiedlu piją, a w Ameryce to miód, mleko i whiskey z kranu". Jeden mądry napisał o globalizacji i o tym że jeśli firmie
Usmiech_Niebios - > Twierdzę, że oni mają w to #!$%@? jaki jest model do ubrań i nie ...

źródło: comment_1605546229sdmMA2M8uHWunQnWAWrYKf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nigdzie nie napisałam, że w chinach mleko miód itd, naucz się czytać xD Po prostu w tak mało istotne rzeczy mają totalnie #!$%@?.

no rzeczywiście, skala identyczna XD

Najpierw twierdziłeś, że go usunęli. Zauważ, że inne elementy też zmienili.
  • Odpowiedz