Wpis z mikrobloga

@Enviador: Przy okazji tematu zwrócę uwagę że wykop również zmienia treści napisane przez użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi zmieniono tytuł znaleziska który był na głównej, wykop był zatytułowany "Czy Polska zamienia się w obóz koncentracyjny?" i do tego odniesienia do zmiany w ustawie o chorobach zakaźnych, o środkach przymusu itp.

Otóż zaglądnęłam po paru dniach w swoje wykopy, a tam niespodzianka, całkiem inny tytuł. Na głównej
@Anna_: co sie przejmujesz jest znana praktyka na tym portalu. Od marca zamieszczałem komentarze odnośnie pandemii linkując rzetelnie badania i zadając pytania. Demaskując kłamstwa.
Co robiono żeby mnie zdyskredytować? Zmieniano słowa, wstawiano błędy ortograficzne oraz zmieniano konstrukcje zdania by wyglądała jak z murzyńskiej wioski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzikuZplasriku: Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby zmieniono treść mojego znaleziska. Widziałam to w przypadku ewidentnych przekłamań u innych, ale tylko wtedy kiedy same wykopki tego się domagały i op zmieniał tytuł albo opis, ewentualnie znalezisko było uznawane za nieprawdziwe, oznaczane i usuwane, nigdy jednak nie działo się to samo z siebie i to po cichu kiedy znalezisko zeszło z głównej. Myślę że gdyby to się zdarzało u większej ilości