Wpis z mikrobloga

Jest ktoś zainteresowany pracą w Danii? Praca w nocy, 32-35h w tygodniu, 6 dni pracy (w dni robocze max 5h, w weekendy max 6h) jeden wolny. Umowa dunska ze wszystkimi benefitami. Wymagane prawo jazdy i chęć do pracy, język duński (a nawet angielski) nie jest wymagany. Praca to kurier na akord, na zewnatrz, po nauce ktora zajmuje zazwyczaj ok 1 mc (oczywiście płatne) zarobić mozna nie mniej niz 12500 dkk (jakies 7500 pln na lape, ja po 3mcach zarabialem juz tylko wiecej - z czego odłożyć można nie mniej niż 4000 pln po odliczeniu mieszkania i jedzenia). Dostarczamy gazety, czasopisma i lekkie paczki. Mozliwosc prac dodatkowych, wtedy oczywiscie pensja wyzsza. Firma zalatwia formalnosci a nawet zakwaterowanie na poczatek i jakąś rozsadna pomoc typu transport itp. Prosilbym o niepisanie do mnie skrajnych konserw prawakow i nacjonalistow. Tu nawet nie chodzi o mnie, ale zle bedziecie sie czuc w tym lewackim (k)raju. Lewaki, centrysci i umiarkowane konserwy zapraszam.
Polecialo u nas sporo osob za rozgrywki personalne, teraz znów dwie osoby wracają do kraju i mamy braki.
Dodam że jedna osoba już przyjechała po pierwszym ogłoszeniu i zostaje w Danii. Pomimo niewygórowanych środków finansowych, które zabrał, został odebrany z lotniska, miał zapewnione spanie i jedzenie, pomoc przy formalnościach w duńskich urzędach, transport do pracy, aktualnie jest już na swoim. Potrzebujemy min 3 osób (choć jedna w grudniu ma zamiar przyjechać - więc nadal potrzeba co najmniej dwóch osób). Z racji tego że pracuję w nocy, nie zawsze mam czas odpowiedzieć, ale odpowiem najszybciej jak to możliwe. Preferuję po pierwszych pytaniach kontakt telefoniczny (whats app viber czy tam messenger lub inne skype). Mogę także podesłać filmik który nakręciłem w pracy, żeby pokazać na czym polega robota.
Duńska dziewczyna oczywiście dla atencji ;)
#praca #dania #pracujzwykopem #pracbaza #emigracja
Walenciakowa - Jest ktoś zainteresowany pracą w Danii? Praca w nocy, 32-35h w tygodni...

źródło: comment_1605535310ocr6TlM5jv2vwdV3gSNAj5.jpg

Pobierz
  • 16