Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DennisBryson: Ale czy on liczy to względem ceny w USA czy względem ceny w lokalnych sklepach? Bo chyba jakbym w szwajcarskim sklepie chciał kupić, to by wyszło więcej jak 11 h.
  • Odpowiedz
@Antyradek:
W szwajcarii ceny elektroniki sa jedne z najnizszych w europie. Ja sam kupowalem poprzedniego xboxa na promocji przez szwajcarski sklep Microsoftu bo było wyraźnie taniej niz w Polsce.
  • Odpowiedz
@trinty: niektórzy norwegowie w mojej firmie zarabiają mniej od polaków, również ode mnie. Ja plasuje się mniejwięcej po środku. Bo tak czuje ze dążysz do tego, ze norwego zarabia więcej. Otóż nie. Są kontrole sprawdzające, czy pracodawcy nie są rasistowscy i nie dyskryminuja innych narodowosci.
pare miesiecy temu u mojej rozowej w pracy klient uprzejmie zgłosił podejrzenie, ze polacy zarabiają mniej i byla kontrola i się okazało, ze tak jest i
  • Odpowiedz
Dudleuss Raczej nie każdy, tylko chorzy psychicznie fanboje, których nie stać na zakup obu obu konsol albo posiadania rozumu i godności człowiek aby przejść obojętnie obok czegoś czego nie lubią/ nie rozumieją.
  • Odpowiedz