Wpis z mikrobloga

@trololo55: U mnie w pracy nie praktycznie nie ma "typowych informatyków" także sądzę, że dzisiaj programować może każdy i nawet nie musi się tym jakoś mocno zachwycać.
  • Odpowiedz
@vhxw: Mam wrażenie, że taksówkarze vel złotówy to straszna buceria. Też uważają się za Bóg wie kogo, a przecież oprócz prawa jazdy kat. B do tego zawodu nic nie potrzeba xD
  • Odpowiedz
@reakwon:
mam dla Ciebie złe wiadomości

za kilka lat będą rozwiązania gdzie biznes nietechniczny narysuje diagram na tablicy w czasie meetingu a AI wygeneruje na podstawie tego działający system
Typowy programista zostanie wtedy z chorym kręgosłupem i znajomością 10 goownianych frameworków które do niczego nikomu nie będą potrzebne. Poza jakimś circlejerkiem np. na wykopie gdzie będziecie sobie o tym gadać tak jak obecnie ludzie wspominający commodore 64 i adresy pamięci używane
  • Odpowiedz
@incydent_kakaowy: Mam dla ciebie złą wiadomość za kilka lat w każdym sklepie będą tylko kasy samoobsługowe i roboty czyszczące. Wtedy typowy gość bez RIGCZu zostanie z chorym kręgosłupem i znajomością 10 gównianych promocji w tym tygodniu.

Nie znam żadnych frameworków, bo nie są mi potrzebne w mojej pracy. Pozdro
  • Odpowiedz
@incydent_kakaowy: tak tak, a helpdesk zawsze bedzie potrzebny, bo julka potrafi uzywac tylko tindera i instagrama, wiec zawsze bedzie musial siedziec w biurze ktos kto potrafi klikac w kakuter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
za kilka lat będą rozwiązania gdzie biznes nietechniczny narysuje diagram na tablicy w czasie meetingu a AI wygeneruje na podstawie tego działający system


@incydent_kakaowy: ( _) biznes narysuje vs działający system. Wybierz jedno.
  • Odpowiedz