Wpis z mikrobloga

Kto to jest #!$%@? ten Sławomir Świerzynski? Serio pytam. Sam zespół kojarzę, bo jak wiadomo mieli swoje pięć minut i się te majteczki w kropeczki słyszało. Jednak ja nie o tym. Człowiek, można powiedzieć widmo, bo jedynie co się na temat gościa słyszy, to fakt, że zespół w którym gra lub śpiewa(jeden kij) Bayer Full zainkasował lub dopiero zainkasuje ewentualnie o ile zainkasuje dość duże pieniądze, oczywiście z naszych portfeli - bo im się zwyczajnie te pieniądze należą. W dodatku tak zaślepiony w sobie człowiek który nawet nie czyta gazet, internetu lub innych mediów by nie wiedzieć kim jest Kazik i zespół Kult.

Ja rozumiem, że można nie znać utworów Kultu(chociaż 12 groszy pamiętam zdecydowanie lepiej niż jakieś majtki w kropki, ale okej), ale wyjść ze stwierdzeniem, że nikt o zespole Kazika nie pamieta, to już zdecydowanie trzeba być idiotą. Przecież Kazik w tym roku tak zabłysnął z utworem "Twój ból jest lepszy niż mój", że na prawdę chyba jakimś zaślepionym swoim ego gościem trzeba być, który tylko siedzi przed lustrem i nuci sobie te swoje hity, których nikt nie chce słuchać.

#bayerfull #kult #takprawda

  • 3