Wpis z mikrobloga

@Hissis: zrobiłem 3 razy, raz pozytywny, raz negatyw, za trzecim plusik poleciał w otchłań internetu i już nie wrócił, więc obstawiam że niepewny - wszystko się zgadza
  • Odpowiedz
@Kowix: aktualnie mamy zaledwie 3% testów pozytywnych. Widać, że Polska służba zdrowia była przygotowana na drugą falę covidu. Unia Europejska nam zazdrości nawet, i z tego powodu chcą nam odebrać miliardy dolarów. Takie są fakty.
  • Odpowiedz
@NieJedynaNaWykopie: Odnośnie Zera zdania naukowców są podzielone, ale w mojej interpretacji zero zalicza się do parzystych. W swojej interpretacji kieruję się postacią Zbigniewa Ziobro, ma on dwóch synów, więc podzielił się przez 2, dlatego śmiało można zaliczyć Ziobro do liczb parzystych. A jak wiemy Ziobro = 0.
  • Odpowiedz
@Hissis: odplusowalam i zaplusowalam na nowo. Tym razem wyszedł dodatni. Kurde, są szanse że test jest niemiarodajny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@isberg: Pierwszy wynik jest wynikiem właściwym, to poważne badanie, którego mechanizmu funkcjonowania nie będę Ci tłumaczył, bo i tak i tak nie zrozumiesz, ale tylko i wyłącznie pierwszy wynik jest wynikiem rzetelnym i wiążącym. To nie jest żadna zabawka do naciskania, proszę nie nadużywać mojego dobrego serduszka, bo przypominam, że udostępniłem testy bezinteresownie, i nieodpłatnie.
  • Odpowiedz