Wpis z mikrobloga

@CzuowiekPor: no nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy w zeszłym roku byłam we Włoszech, pomyślałam, że świetnie by się zwiedzało ten kraj na motocyklu. A jeszcze rok wcześniej byłam na wystawie motoryzacyjnej i było tam stoisko Junaka i okazało się, że motory wcale nie muszą być bardzo drogie. No i tak mi się to składa w takie duże marzenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KatpissNeverclean: No mi się podoba ten pomysł bo brzmi konkretnie w kontekscie samorozwoju :) Ja osobiście nigdy nie byłem we Włoszech, ale chciałbym je też odwiedzić w przyszłym roku, bo poza oczywistymi walorami tego kraju żeby fajnie odpocząć, podobno mają sporo fajnych outletow z markowymi ciuchami typu prawdziwy Armani, a nie Armani #!$%@? wielki napis na plecach xDD
@jaceks653: dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem tylko, że każda część tego planu spotka się z takim oporem, przede wszystkim moich rodziców (niby stara jestem, ale wciąż uważają, że trzeba uważać, że trzeba mnie niemal za rączkę prowadzać, ech), że będzie ciężko.
@CzuowiekPor: co do outletów niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie widziałam żadnego (lub też raczej: nie zauważyłam), ale Włochy serdecznie polecam. To przepiękny kraj, wręcz nie do opisania. Najlepiej pojechać tam wczesną wiosną, np. w marcu. Nie ma tylu turystów, a i temperatury, nawet na południu, w okolicach Neapolu, są wtedy znośniejsze.