Wpis z mikrobloga

  • 0
Gdzieś mi mignęło na YT porównanie baterii i tam o 1 godzinę lepiej wypadła 11 Pro. Cytując Rybę z „Kilera”: „Niewiele lepiej, ale lepiej” ;) Na 12 pewnie musiałbym jeszcze czekać, a tak telefon od razu w rączce, bez problemów wieku dziecięcego itp. I tak przeskok wydajnościowy jest duży, znowu mi na 3 lata wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@arkagham ja stoję przed taką samą decyzją, i prawdę mówiąc jestem skłonny chyba bardziej ku 12/ 12 mini ze względu na aparat, jednak zdjecia nocne są lepsze :(
  • Odpowiedz
@omen85: dzięki za odpowiedź :)
@Maciek952: no tak, przy czym różnice są niewielkie, i w sumie dotyczą głównie wspomnianych zdjęć nocnych. A w takim pro jest za to teleobiektyw. Trudny wybór ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@arkagham: prawdę powiedziawszy masz rację co do zdjęć, lecz czytałeś kiedyś kiedy owy teleobiektyw tak naprawdę jest wykorzystywany w tym pro ? :D ja ostatnio zagłębiłem się w tematykę, i powiem CI szczerze że on odpala się imo tylko w sytuacjach przy naprawdę dobrych oświetleniach, bo przy tym gorszym z racji tego ( iż to dosyć ciemny obiektyw) przełącza się na główny i robi zoom cyfrowy... bo ten obiektyw jest jaśniejszy,
  • Odpowiedz
@omen85: Ja się przesiadłem z 7 na mini i zapomniałem o touchid po 3 sekundach, faceid zajebiscie działa. Aczkolwiek jakby były dwie rzeczy to w ogóle złoto
  • Odpowiedz
@Maciek952: w zasadzie opisałeś mój tok myślenia. Teleeobiektyw bardziej interesuje mnie pod kątem ujęć „portretowych”, więc zakładam że w mirę dobrze świeconych. Ale nie jest to must have, dlatego myśle że wstrzymam się z decyzją aż uda mi się pomacać 12 mini :) 12 pro to rozwiązanie dylematu ale imo niewarte tak duzej doplaty (szczegolnie ze spodziewam sie zjechania z cena 11 pro do 3500 na black friday, chocby na amazonie)
  • Odpowiedz