Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #fitness #chudnijzwykopem
Mam bardzo ambitny plan wstać jutro rano i wyjsc na dwór na jakieś low intensity cardio( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jogging raczej odpada bo nie chce mi sie biegac (ale możecie mnie spróbować przekonać)
A może coś jeszcze innego? Mam rolki ale średnia pogoda na to :<

Co wybrać (jeśli wyjde xD)

  • Rower (średnio ok. 2h) 34.4% (11)
  • Szybki marsz (średnio tempo: 9min/km, ok. 1h) 65.6% (21)

Oddanych głosów: 32

  • 9
A może coś jeszcze innego?


@Luk_1mex: chiperki i piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dlatego lubie moj rowerek stacjonary. odcinek serialu/cos na youtube i mozna o kazdej porze pokrecic.
@Luk_1mex: To czemu się biegania boisz? To najlepszy i najszybszy sposób. Ja miałem bardzo intensywną biegowo zimę oraz wiosnę i nigdy nie czułem się lepiej. Niestety ostatnio dopadło mnie coś niefajnego i też zbieram się do powrotu. Szczerze polecam bieganie
@Stallion45: sam nie wiem, kieeeedys z 5 lat temu troche biegalem (max 10km mi sie udawalo, ale nie nonstop)
Teraz bieganie sie wydaje byc troche hmmm nie wiem trudne??? Trzeba mieć jakieś ogarniete buty, cykam sie że mi kolana jebną bo troche jednak bieganie obciąża. Nie wiem sam :x nie chce sie też zadyszeć
@Luk_1mex: 95% społeczeństwa w życiu nie przebiegło 10km za jednym zamachem. Mi się akurat udało i uczucie jest nieziemskie. Zresztą nie musisz odrazu bić życiówek czy coś. Zabawnie trochę, bo odpisując Tobie sam siebie próbuję przekonać by pobiegać po 3miesięcznej przerwie