Wpis z mikrobloga

Na początku 2021 zamierzam przeprowadzić się do Wrocławia i w związku z tym, zacząć inżynierskie studia informatyczne zaocznie w tym mieście. Pracuję ponad 3 lata w branży, więc nie będę ukrywał - zależy mi tylko na papierze i „byle było łatwo”.
Polecacie jakieś uczelnie z tym kierunkiem? Odradzacie gdzieś iść? #wroclaw #studia
  • 13
  • Odpowiedz
@Rasgul: Polecam gówno-uczelnie WWSIS "Horyzont". Generalnie jest mega łatwo, chociaż czasami czegoś tam trzeba się nauczyć. Byłem wcześniej na Polibudzie i porównując to generalnie Horyzont to uczelnia dla debili - tylko dla papierka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rasgul: lepiej copernicus, to się przy okazji czegoś nauczysz. Chyba z połowa pracujących w it we wro po tym jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arogancky: dlatego pisałem, że jest choć odrobinę pod górę i jest paru wykładowców u których sama wpłata nie załatwi ci zdania :)
  • Odpowiedz
@dafto: no były przedmioty w stylu bodajże Java, którą prowadziła staruszka z polibudy. O matko, ale ludzie narzekali. Teraz nie wiem jak tam jest, a tylko 1.5r robiłem różnice między l,icencjatem a inż
  • Odpowiedz
@Rasgul: ja robię na WSB - nie narzekam, osobiście traktuje te studia hobbystycznie i chętnie się uczę, więc poświęcając troszkę wolnego czasu na naukę spokojnie można mieć średnią ocen bliską 5 ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Rasgul: jeżeli chodzi o copernicusa to matematyka powinna pójść dość lekko.. chociaż mogli trochę pozmieniać prowadzących... ogólnie jest to uczelnia gdzie masz trochę zajęć z ludźmi którzy siedzą w branży i często nie są teoretykami... generalnie jak nie położysz lachy to się trochę nauczysz :)
@Arogancky: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz