Wpis z mikrobloga

Wszedł człowiek z rana w gorące i instant rak, dzięki wypok, dokładnie po to przebywam na tej stronce.

Ten uczuć kiedy #urojeniaprawakoidalne przesłaniają ci całe życie więc nawet do pozytywnego wpisu o tym że jesteś szczęśliwy musisz dodać coś o lewactwie. Jak wiadomo to całe lpg tylko marzy o zniszczeniu tradycyjnej polskiej rodziny i chce się identyfikować jako armata samobieżna, która swoją drogą będzie niszczyć domy heteroseksualnych polskich rodzin.

Pytanie gdzie to szczęście? Niby spokój ducha, niby dom spłacony, tylko urojenia prześladują. Spałbyś spokojnie, gdyby nie to że mityczne agresywne lewactwo chce być całował stopy murzynów, a potem anal albo odsiadka.

Nie wołam bo i tak się znajdzie jakiś szeryf który to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #rakinstant
Kozajsza - Wszedł człowiek z rana w gorące i instant rak, dzięki wypok, dokładnie po ...

źródło: comment_1605954580eaR7T4WWynvi11jM3ijxKz.jpg

Pobierz
  • 12
@CzajnikZniszczenia: ja #!$%@? jak ja kocham zycie wale sobie piwko o szostej rano i slucham pisku lewactw w swoim domu. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie film w salonie, zona w pokoju obok z dzieckiem. Przypominam slucham pisku lewactwa wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i ten pisk lewactwa. Pozdrawiam
@Kozajsza: A na dom zarobił w LEWACKICH krajach z legalną aborcją i małżeństwami homo XD Wrócił do Polski i już SKRAJNE LEWACTWO, chcące legalnych związków partnerskich i aborcji na życzenie chce mu rozbić rodzine. Dobrze, że całą noc trzyma wartę na kanapie w salonie, bo jakiś antifiarz mógłby w nocy zarazić dzieciaka homoseksualizmem, a żonę przekonać do rozwodu.