Wpis z mikrobloga

@akosuminoe: Było widać jak popiera facetów w kwestii aborcji prawnej XDDDDD

to ta sama, która mowila ze aborcja prawna w Polsce nie ma sensu, bo kobiety też muszą płacić alimenty i alimenty nie dotycza tylko mężczyzn?

Czy to ta sama, która jako argument przeciw aborcji prawnej podawała tragiczną ściągalność alimentów? Jak to się ma do tej rzeczy?

Czy to ta sama, która grała emocjonalnie pisząc, że facet z zemsty chce ukrarać
Mężczyzna może:

@akosuminoe: No może jak najbardziej, ale niech nie liczy na to że jak będzie wrażliwym gościem bez prawka to będzie pożądany przez kobiety. Bo kobieta sobie może jedno mówić, a drugie myśleć. Śmieszna sprawa że "nowoczesne kobiety" gadają że mężczyzna może nie posiadać żadnych cech męskich, ale i tak najbardziej rozchwytywani są ci co emanują "toksyczną męskością" (oczywiście ci przystojni, przynajmniej 6+ w skali atrakcyjności) która to jest niby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Teutonic_Reich: otóż to. 100% racji. Mężczyzna może to co ta Pani wyżej napisała + oczywiście może mieć jeszcze więcej "mało męskich" cech, ale niech się nie ludzi, że będzie wtedy atrakcyjny dla większości kobiet. Tak samo jak kobieta owszem, może być gruba, nosić krótkie włosy, nie potrafić się malować, gotować, ubierać się niechlujnie, bo takie jest jej prawo. Niech po prostu liczy się z tym, że to nie jest atrakcyjne dla
@Teutonic_Reich @resuf: Prawda została powiedziana. Już trochę nie mogę czytać o tej "toksycznej męskości". Mam wrażenie, że niektóre środowiska nauczyły się na pamięć jednego sformułowania i wydaje im się, że to jest diagnoza na wszystkie problemy współczesnych mężczyzn. Te wszystkie złote rady o tzw. toksycznej męskości są adresowane nie do tych co trzeba, takie gadki do aspołecznych przegrywów nic nie zmieniają, bo ci obserwują rzeczywistość i widzą, że i tak najlepiej
Już trochę nie mogę czytać o tej "toksycznej męskości".

@Cyprok: Dodatkowo termin "toksyczna męskość" jest bardzo plastyczny i kiedy komuś pasuje to go używa, bo tak naprawdę nie wiadomo co dokładnie oznacza i można pod tą "toksyczną męskość" podpiąć każdą męską cechę albo nawet samo bycie mężczyzną.

może dbać o porządek i dbać o wygląd

Duża większość mężczyzn jakich znam dba o wygląd, jedni bardziej a drudzy mniej, Ten pogląd że