Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobry, po pierwszą styczność z emką miałem jakies 5msc temu dwókrotnie, z miesięczną przerwą, wcześniej masturbowałem się praktycznie codziennie po kilka razy dziennie przez długi czas, po wzięciu pierwszy raz emki od następnego dnia, praktycznie wcale mi się nie chce, i mój penis nie jest juz taki twardy jak przed zażyciem tego specyfiku, nie staje samoistnie a kiedyś stawał po kilka razy dziennie, nawet gdy patrze na jakieś nagie laski, przy mojej dziewczynie normalnie osiąga wzwód ale nie jest taki twardy. Wiecie dlaczego tak się stało, i czy to jest spowodowane tym specyfikiem czy może bardziej uzależnieniem do masturbacji, która znikła nagle, co mogę zrobić żeby był taki sam twardy jak kiedyś?
#mdma #narkotykizawszespoko #milosc #tabu #masturbacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb9612b578e11000a6851c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchałeś jak mówili, że narkotyki niszczą zdrowie, byłeś mądrzejszy, no to teraz masz efekty. To normalny skutek zdrowotny używania mdma. Już nigdy bez przyjęcia porcji narkotyku twój #!$%@? nie będzie twardy jak dawniej. Właśnie stałeś się uzależnionym impotentem. Mi nie jest przykro, bardziej mnie to bawi, że kolejny amator płacze po zniszczeniu sobie zdrowia i utracie bezpowrotnie pełnego twardego jak skała wzwodu.