Wpis z mikrobloga

Jestem po 8 piwkach, 15 mg flualpry, 8 mg clonazolamu i czuje lekką euforię, gdy pomyślę, że mógłbym zasnąć w mrozie i się już nigdy nie obudzić. Nareszcie całe cierpienie by się skończyło. Ehh, na #!$%@? żyć. Pora wracać do domu i kontynuować #!$%@?. Szkoda mi tylko matki, gdyby się dowiedziała, że zdechłem.

#depresja #przegryw ##!$%@? #benzodiazepiny ##!$%@?
A.....a - Jestem po 8 piwkach, 15 mg flualpry, 8 mg clonazolamu i czuje lekką euforię...

źródło: comment_1606008150ZoXHvNyrEW5zUvErzPTBrp.jpg

Pobierz
  • 16
@Apustaja: Wiesz co ziomek studiuje zaocznie, dziewczyna mnie zostawiła, ja jestem bez pracy współlokatorka mną gardzi, ciężko nie gardzić taką #!$%@?ą Życiową jak ja bez pracy i bez niczego, chcę zdać te #!$%@? studia przynajmniej dla matki, bo wiem, że jej zależy na tym bardziej niż mi ()
@Apustaja
@Mireczek2173
Oj chłopaki. #!$%@? jest. #!$%@?. Masy Mirasów tutaj posiadają jedynie bezsens i ból życia. No ale skoro człowiek się urodził, to urodził się po coś (nie mówię tutaj nawet w sensie metafizycznym).
I powiem coś Wam, bo nie umiem dodawać wpisów na Mirko (hehe, żal xd), a chciałem już z pół tygodnia temu to napisać dla wszystkich smutnych Mirasów, aby było im to latarnią we mgle:
Nikt nie chce umrzeć.
@Apustaja: @GouaDupaZPiwnicy: ja się pod to podpinam. Dalej jest #!$%@? i myśli nie takie jak powinny, ale żyć trzeba dalej.
masz 100 lat do przeżycia i chcesz wszystko skończyć dla jakichś miernych kilku procent, no jakby źle nie było to się po prostu #!$%@? nie kalkuluje.
NA SIŁĘ głowa w górę, #!$%@?ć każdego który ocenia i życzy źle. Damy radę
@ipocomito_ a kto mówi, że jest dobrze? Ja obchodzę dziesiątą rocznicę obudzenia w #!$%@?ści, i przez te wszystkie lata było #!$%@? ciężko. Dziesięć lat temu zastanawiałem się, jak będę żył pięć lat temu. Jakieś tam plany, jakieś marzenia. Wiele rzeczy nie poszło tak, jak miało pójść. Ale żyję. I nie chciałbym tych lat powtarzać. Te lata nauczyły mnie bardzo wiele, a przede wszystkim, żeby zbytnio się nie litować nad sobą i innymi
@GouaDupaZPiwnicy: Nikt nie mówi że jest dobrze, każdy z nas powiedział że jest #!$%@? ale mimo to trzeba żyć.
Na siłę pokazywać, mówić, lub pisać że nie jest dobrze też jest #!$%@?ą cechą która nie pomaga. Ale lekcje muszą się z czegoś brać.
3 lata, 5 lat, 10 lat, mizeria jest mizeria, każdy się umoczył i każdy ma ten sam wniosek że żyć trzeba dalej.
Z moich obserwacji i twoich zdań
@GouaDupaZPiwnicy: #!$%@? jak potłuczony ze trzeba zyc, ale #!$%@? z takim zyciem, przez cale zycie nigdy nie bylem tak na prawde szczesliwy, z nikim nie moge szczerze porazmawiac, przez cale zycie od dziecinstwa mam tylko jednego dobrego kolege z ktorym i tak sie nie spotykam, nigdy w zyciu nie mialem ani zadnej kolezanki nawet w okrescie szkolnym, zyje bo boje sie zabic , nie mam perspektyw zeby byc na prawde szczesliwym
@ipocomito_ dziengi xd
Ja jestem agnostykiem. Do prawdziwości wszystkiego, co widzialne i co niewidzialne podchodzę z dystansem i krytycyzmem. Mimo wszystko czerpię z różnych praktyk duchowych z całego Świata.
Wiara, Nadzieja, Miłość. To trzy filary chrześcijaństwa (przynajmniej w założeniach). To są trzy cholernie ważne rzeczy w życiu.
Chciałbym, aby Mirasy na wykopie, na takich tagach mieli jakąś nadzieję na wyjście, a nie coraz bardziej pogrążali się w beznadziei.
Również trzym się. Jak
@prawiczek92 abyś Ty wiedział, jak wiele mnie z Tobą łączy... Zdziwiłbyś się. Naprawdę.
Tutaj możesz szczerze napisać, co Cię trapi i nikt nie będzie tego oceniał. Ma nawet kto to przeczytać. To już coś. Chyba po coś tutaj konto zakładałeś?