Wpis z mikrobloga

@miboy: Właśnie do tej pory też chciałem kupić te 1szą a tu nagle coś nowego się pojawiło i mi to nieźle namieszało bo teraz sobie myślę, że skoro wyszła nowsza wersja to pewnie jest pod jakimś względem lepsza. Tylko dlaczego jest inne nazewnictwo, np. nie ma Gikker V4, tylko jakby zupełnie inna linia i model
@Deffyx: Już Ci tłumaczę, jakbyś jeszcze nie kupił, ale znając ludzkie emocje kupiłeś (i ludziom na przyszłość):
Jestem w posiadaniu obydwu Gikkerów, czyli i3 i i3s, które mają strasznie mocne magnesy, i dodatkowo znacznie słabszą baterię w porównaniu do samego Mi Smart Cube Miija. W sumie tutaj jest to strasznie mylące, bo też miałem lekki cień wątpliwości że 2 strona przedstawia ten sam produkt co 1, ale po zdjęciach widzę że
@HoshiYamazaki: Dzięki za odpowiedź. Nie, jeszcze jej nie kupiłem bo nie mogłem się zdecydować, poza tym raczej to ma być prezent na święta. Napisałem prosto do sprzedawcy, czyli do Strefy Kostek. Odpisali mi, że są to dokładnie te same kostki, jednak i3s przeznaczona jest na rynek chiński i ma inna aplikację. Tylko w takim przypadku nie wiem z jakiego powodu jest sprzedawana w Polsce.
@Deffyx: Ciekawe, bo na aliexpressie jest też Mi Smart Cube Miija non-giiker non-i3/i3s który właśnie tak jak mówię, ma znacznie lepszą baterię i mniej ociężałe magnesy. Co do tej odpowiedzi, to mi coś nie pasuje, ale o ile ludzie się nie zmienili w strefie to są raczej ogarnięci. Wiesz co, ja tam link do tego posta do znajomego który ogarnia te kostki (zresztą miał rekordy świata), ma konto na wykopie to