Wpis z mikrobloga

@TenTypZez: Ja spędziłem trochę dzieciństwa w Łodzi i wydaje mi się, ze to kwestia mentalności. Ludzie z Łodzi uważają się za najlepszych, maja najpiękniejsze miasto, najlepsze uczelnie itd. Tam nawet w akademikach masz głównie ludzi z Piotrkowa i okolic, tak to sami miejscowi.

Przez to, ze jest to zamknięta grupa osób, miasto wydaje się tak mało reprezentowane w innych częściach kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
: w łódzkim akademiku spędziłeś te dzieciństwo? Mieszkam w Łodzi od 10 lat i moje obserwacje są zupełnie inne. Łodzianie bardzo są krytyczni wobec swojego miasta, widzą jego wady ale z drugiej strony bardzo nie lubią krytyki z zewnątrz.
@Bekazwas: z wewnątrz też nie. Uwielbiam triggerowac łodzian, np w ten sposób
U nas w mazowieckim to jest taki przepych, że włączają wifi i podchodzi konduktor i mówi Ci "przepraszam, czy mógłby Pan pobrać jakiś duży plik? mamy przesyt internetu i nie mamy co z nim zrobić, a przecież łódzkiemu nie damy"

I jak maszynista jedzie to mówi "uwaga, dziura na torach"
czeka chwilę i mówi:
"żartowałem iks de, to nie
@Loginsrogim:
Z całego artykułu.

Prezes lotniska w Łodzi, Anna Midera zauważa jednak, że kryterium przyznania wsparcia zmieniono w ostatniej chwili. Jej zdaniem dotacja ominęła porty lotnicze, w których udziałów nie ma Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze”. - Strona rządowa doskonale wiedziała, że w tym okresie nasze lotnisko, ale również te dwa pozostałe, które nie otrzymały pomocy, dokonały bardzo dużych oszczędności. Jednocześnie w tym samym czasie skorzystaliśmy z tarczy - dofinansowania do wynagrodzeń.