Wpis z mikrobloga

A jak w ogóle wejść na ten plusx trzeba zaproszenie?
Pytam bo od wczoraj zacząłem się bawić iptv.
Dorwałem jakąś listę i póki co czasem canal plus wywaliło ale ogólnie jest spoko.
No i chciałbym kupić jakąś właśnie.
@adas78: #newplusxtv coś zmieniają w listach bo teraz jest dodatkowo dostępna lista HLS m3u8 na SIPTV przedtem była tylko TS i na razie jak chcesz pobrać listę musisz skopiować link , pewnie to naprawią ..teraz również jak wejdziesz do pliku m3u swojej listy to token na chyba 2 metry gdzie przedtem token to był login i hasło
@knopiczka:

Updating on servers

Changed outdated TS protocol

Archive work on any device

Added links m3u to Perfect player and Tivimate

Fixed a bug on for the Perfect player showing the archive now 5 days

For stable operation, use the link to the playlist, if you use the file reconfigure your hardware
@julian993: każdorazowe pobranie pliku m3u token jest inny na razie wszystko działa nawet stare pliki m3u pewnie potem wyłacza i bedzie dzialac tylko z linku do listy a nie pliku m3u , i dlatego brak możliwości pobrania pliku jak to było przedtem
@julian993: SIPTV na MAG bo z tego korzystam archiwum z dnia dzisiejszego to włącza się w mig a co termin dalszy to dłużej się ładuje .....ale ja tak myslę bo przegladając nowy plik m3u tak teraz wygląda tag timeshift

timeshift="5" catchup="default" catchup-source="http://00.24.999.999/325/mono-${start}-${timestamp}.m3u8?token=xxxx

i prawdopodobnie archiwum teraz na innym serwerze niż lista .....

niech nikt nie myśli że podałem oryginalny adres serwera
na starej stronie było do wyboru lista ts lub hls m3u8 ...lista ts opóźnienie około 8 sekund a hls miało 28 sekund
tu na new teraz widzę jest tylko hls , czy cos jeszcze dołoży czy już tak pozostawi ,,, tak samo pisał że stara strona nie zniknie , a teraz powoli ja zamyka
musi wstawic ts bo tak to nic się nie zrobi ...Niby info napisał Changed outdated TS protocol ja myślałem że da nowszą wersję albo coś podobnego a on poprostu usunał TS i zrobił HLS