Wpis z mikrobloga

#wot ma ktoś Rudego? Otóż nie grałem ze dwa lata, przeniosłem jak się tylko pojawiło drzewko polskie Rudego do PL i zostawiłem. Miał kilkaset bitew, teraz się loguje a załoga jest świeża, mają tylko braterstwo broni, zerowy skill i 120tyś doświadczenia, na czołgu, z którym co mam teraz zrobić? To jakiś bląd, zgłosić to do supportu?
pytlar - #wot ma ktoś Rudego? Otóż nie grałem ze dwa lata, przeniosłem jak się tylko ...

źródło: comment_1606170068GYtm0QgwbcBdHkgANmNpAf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Nooser: nie no, nikt nie grał. Ciągle te same ziomki, ale zresetowane skille wszystkie. Do czego mogę użyc to doświadczenie na pojezdzie? tylko za gold zmienic na wolne doświadczenie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pytlar: grałeś rudym jak był jeszcze w radzieckim drzewku? Bo od jakiegoś czasu na rudym można zmienić w trakcie gry nacje. Możliwe że załoga była ruska i powinna gdzieś być w koszarach
  • Odpowiedz
@Judaszanin: tak, kupiłem go dawno temu, jak nie bylo nawet planow na polskie drzewko. Napisane jest, ze mozna za darmo zmieniac drzewka, zaloga tez przeszla, imiona jak widzisz, orginalne
  • Odpowiedz
@pytlar: Ja Rudego kupiłem dopiero jak już było polskie drzewko i dostałem go z dwiema załogami o tych samych imionach i nazwiskach. Z tym, że jedna jest ruska, druga polska. Pisałbym do supportu
  • Odpowiedz
@romek898: rozwiqazana zagadka, wbrew klamstwom WG, to nie jest ten sam czolg ktorego mozna dowolnie zmieniac. Zalogi sa dwie rozne dla Polski i ZSRR, pojawia sie magicznie dopiero po zmianie nacji
  • Odpowiedz