Wpis z mikrobloga

#xbox #playstation #konsole Mireczki co polecacie na pierwsza konsole w życiu? Całe życie grałem tylko na PC, ale jako ze w pracy spędzam 8 godzin przed monitorem mam ochotę na coś innego. Zastanawiam się nad kupnem jakiejś używanej konsoli na początek żeby zobaczyć czy mnie to wciągnie, z tego co rozglądałem się po aukcjach można za pare stówek kupić Xbox one s lub ps4. Co będzie lepszym wyborem dla kogoś kto nigdy nie miał konsoli?
  • 10
@Slayer27797 może Cię zainteresować Xbox series s/x w abonamencie all Access w Mediaexpert. Nowe konsole w porównaniu ze starymi to niebo i ziemia jeśli chodzi o prędkość działania, uruchamiania gier etc. Sam mam dobrego kompa (z dyskiem SSD nvme teoretycznie szybszym niż w konsoli) i series X wczytuje gry dużo szybciej niż komputer(przez wczytywanie mam na myśli i uruchamianie i wszystkie ekrany pośrednie w trakcie rogrywki). Mając PC poprzednia generacja w ogóle
@Slayer27797 to pograsz i oddasz do sklepu lub sprzedaż. Ps5 niestety teraz nie kupisz bo nigdzie nie ma, ale Xboxy chyba da się dorwać. Zależy czy wolisz mieć exclusivy czy game passa. Do gier fpp jezcze się nie przyzwyczaiłem, ale taki wiedźmin czy Jedi fallen order z kanapy konsumuje się dużo przyjemniej niż siedząc przy biurku. Jak chcesz sprawdzić to kompa pod telewizor i kup sobie pada konsolowego - jak gra go
@Slayer27797: Pół roku temu wziąłem Xbox One S z dwoma padami za jakieś 750zl.
Kilka spoko gier jest, poza tym robi jako zamiennik Smart tv. Trafiony zakup, wystarcza mi. Graczem jakimś mega nie jestem. 80% czasu to netflix.
Czekam na światłowód, wtedy gierki pójdą.