Wpis z mikrobloga

@tabarok: #!$%@? Polacy w pełnej krasie. Laska wiezie karmę do schroniska dla kotów które 80% populacji ma w #!$%@? i resztek , obiadu by im nie dała to oczywiście trzeba się czepiać, że KARMA Nie ta!!!!!
Schronisko się cieszy, że ma co dać żreć tym kotom, koty też wola zjeść "gówno" na którym przeżyją bez problemu niż nie dojadać lub nie żreć nic
@andrewasos: oświecę Cię, schroniska zwykle dają lepszą jakościowo karmę kotom, preferują aby to minimum mięsne posiadały jeśli już chcesz przynieść, by była to chociaż jakaś Animonda Carny, kosztująca mniej jak przehypowany Royal Canin. Schroniskom akurat nie brakuje pieniędzy na wyżywienie zwierząt, lecz na nagłe większe wydatki lub środki doraźne, koce na zimę chociażby, czy jak ostatnio zbierano rękawiczki u mnie w okolicy w czasie kryzysu podczas wybuchu pandemii.
Po drugie o
  • 0
@tabarok też o tym pomyślałam jak oglądałam. Mam małe koty i praktycznie nie da się im zrobić pięknego i ostrego zdjęcia, o tym żeby nie było rozmazane nie wspomnę. Tzn może się da, ale jest to trudne.