Wpis z mikrobloga

Tymczasem wieści z uniwersum TVP wyglądają następująco.
- Porozumienie między TVP i Episkopatem Polski, dotyczące zasad przygotowywania i emitowania audycji i przekazów religijnych, publicystycznych, informacyjnych, społecznych i kulturalnych kościoła katolickiego nie jest zdaniem TVP informacją publiczną.
Szczegóły.
- Decyzja, wraz z uzasadnieniem w zakresie objęcia ochroną Służby Ochrony Państwa Prezesa TVP Jacka Kurskiego według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, pewnie nie zgadniecie... Nie jest informacją publiczną.¯\(ツ)_/¯
Szczegóły.

Wołam:


_
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #tvp
WatchdogPolska - Tymczasem wieści z uniwersum TVP wyglądają następująco.
- Porozumie...

źródło: comment_16064128691TVclUyuEWKQBpnJHJQmud.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: psssst! A możecie zapytać po co na czas nagrywania serialu Klan (po co on jeszcze istnieje to inna kwestia) zabierają jedną karetkę podstawową/specjalistyczną na wyłączność? :3
Mnie w innej sprawie odpowiedzieli jedynie potwierdzając otrzymanie wiadomości...
  • Odpowiedz
  • 0
XD tak już #!$%@?ąc od tego że mamy świeckie państwo a pełno katolickich treści w TVP. To czy nie głównym celem obecności tych katolickich programów jest "ureligijnianie" narodu? Więc teoretycznie powinno tym którzy się z tego cieszą - Kościół Katolicki oraz którzy chcą to emitować zależeć na jak najszerszym dotarciu do Polaków... A z tego co tu widać otwarcie liczą się $$$ jakby 2 mld było mało, a kościół pójdzie tam gdzie
  • Odpowiedz
psssst! A możecie zapytać po co na czas nagrywania serialu Klan (po co on jeszcze istnieje to inna kwestia) zabierają jedną karetkę podstawową/specjalistyczną na wyłączność? :3

Mnie w innej sprawie odpowiedzieli jedynie potwierdzając otrzymanie wiadomości...


@macgajster: Totalnie się na tym nie znam, ale taki plan filmowy chyba musi mieć zabezpieczenie medyczne, jak np. imprezy masowe. Jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę ,,obsługa planu filmowego karetka" to wychodzi sporo komercyjnych ofert takich usług. Może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Watchdog_Polska: uwaga, przybywam z przyszłości, mówię co nastąpi: zaskarzycie decyzję do sądu, sąd przyzna wam rację, nakaże TVP udostępnienie informacji. TVP ponownie odmówi, ponownie zaskarzycie, sąd ponownie xD przyzna wam rację, a TVP od tamtej pory nawet nie odpowie, po prostu oleje sąd i Was.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: nie jestem pewien czy to informacja publiczna, bo pytałem ich czy wiedzą, że ich pracownicy zastawiają pachołkami ulicę nie mając na to żadnej zgody/decyzji administracyjnej :) Zapytałem również co zamierzają w tej sprawie zrobić.
Natomiast porada zacna i zachowam ją sobie na przyszłość, być może się przyda :)
  • Odpowiedz