Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS dzięki śliczne czytałem już coś ale się zgłębię w temat, powiedz mi ile czasu już masz optimke i jak się sprawuje? I ile Ci pali? Bo ja na trasie potrafię do 6.5 ale tak po januszowemu jak jadę ale w mieście generalnie to 10
@kriss2005r: juz 60K, w sumie mala nia jezdze i dalem ojcu, a sam smigam Rio xD, od 2k17, prywatnie za duzy dla mbie, teraz sie szykuje na Elantre :) ew Niro/Tucsona.

2.0 cvvl, przy checiach, ale nie dziadkowo 6-6,5L, moj rekord to 5.6, caly czas wynik z klimatyzacja, jestem od niej uzalezniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1.6tgdi z7dct powinna tez palic malo, mozliwe, ze mniej. Amerykanie mowia,
No właśnie na początku jak jeździłem i pilnowałem paska spalania to faktycznie średnia na 100km miałem 7.5 ale coś ostatnio zaczęła mi więcej palić czy może noga mi się cięższa zrobiła.. Mam aktualnie przejechane 8500k km
Co do tuscona dla mnie był za mały ale jest ładna bryła i wysoki, żona bardzo chciała ale my po prostu potrzebujemy większego bo 2 dzieci.
Namwialem tate na kia Rio ale się nie zdecydował a
@kriss2005r właśnie rozglądam się za czymś podobnym, rozumiem że w salonach jest jeszcze szansa zakupić ten model tak ? Sprawdzałem nowa Kia k5, jest przepiękna ale nie będzie produkowana na rynek europejski.