Wpis z mikrobloga

Wchodzę dzisiaj do MM w #gdansk #trojmiasto szukając porównania telewizorów Samsung Q80T i Q90T. Podszedł do mnie miły pan, zagaduje, mówie co i jak i pytam o jakieś promki na miejscu, to bez owijania w bawełne powiedział, że może na ostatnią sztukę zeszłorocznego modelu. OK, spoko.

Zaprowadził mnie do pani która wyrecytowała wszystkie funkcje telewizora (HA DE ER, CZTERY KA, brakowało tylko dysku tysiąc xD), po czym zaczęliśmy porównywać te dwa modele. W trakcie zagadałem, czy hehe jak w 2017 jakieś promki na miejscu, ew. na powystawowe modele może?

Panie, ludzie tracą prace, jakie Pan chcesz zniżki?


XD Wyszedłem ze sklepu, a samsunga kupie na xkomie xD
#blackfriday #mediamarkt
  • 15
to, że w innej firmie masz promocję nie znaczy, że masz prawo jej oczekiwać w drugiej firmie.


@kaaban: prawo oczekiwać zdaje sie mam. w sklepie euro obok telewizor był za 300zł mniej :)

Za pytania o "hehe zniżki" osobiście wyjebywałbym ze sklepu i zakazywał wstępu, serio


@kaaban: przytoczyłem że w 2017 rzeczywiście ustrzeliłem w tym sklepie okazje i to, że jednak inny sprzedawca znalazł metode na "hehe zniżki" (ostatnia sztuka
@Rabusek: no i co z tego, że obok są za 300zł mniej? Ciebie jako klienta gówno obchodzi, że ludzie tracą pracę (mnie również), a sprzedawcę gówno obchodzi, że obok jest XYZ taniej. Jak chcesz to idź sobie obok i kup taniej, po co to zawracanie dupy, kompletnie nie czaje
@mikkeboss klient ma prawo również srać do Paczkomatu, ale jednak tego nie robisz z uwagi na dobry obyczaj. Dokładnie ta sama zasada działa przy zawracaniu dupy o rabaty.
@voucher_z_biedry to co prezentujesz to bieda umysłowa. Napisałem wyżej, że nie dotyczy to dużych i drogich rzeczy.

Wszystko to jest oczywiście efektem tego, że biedacy się dorobili, ale mentalność żebraka pozostała, w efekcie za kilka lat ludzie będą pytać o rabaty przy zakupie bułki
@voucher_z_biedry uświadomienie sobie, że kupienie czegoś taniej stawia cię wyżej jedynie w hierarchii biedaków musi być frustrujące i skutkować agresją, rozumiem. Ale wykonałeś już pierwszy krok, jak masz mniej niż 40 lat to jeszcze zdążysz
@kaaban xDDDDD co ma sranie do paczkomatu do pytania o zniżkę? Jak zrobisz to pierwsze to oczywiście że jest to wykroczenie czy przestępstwo, a możliwość targowania ceny nie jest zakazana, wręcz w prawie jest odnotowana możliwość targowania się.