Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski #rodzice#prezent
Cześć Mirableki i Mireczki z góry przepraszam za tagi, nie wiedziałem na co to wpisać. Jako,że zbliżają się święta zostałem wyznaczony na zakup jakiegoś prezentu dla chłopca 3-4 lata. Z obserwacji wynika że bawi się samochodzikami. Na technicsy chyba za mały... Drugim pomysłem jest jakies autko sterowane na pilota. Czy ktoś z was jest może bardziej na czasie z zabawkami i może polecić coś dla takiego bombelka?
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yeraz: jak ma 3+ to nie jest za mały.
Ewentualnie rodzice schowają i wyciągna za polroku.

Jak masz z nimi dobry kontakt to kup mix używanych na allegro.
Moja żona krzywo patrzyła jak kupiłem 15kg ale po trzech latach przyznała mi rację.

Druga rzecz to komiksy Donalda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: no właśnie taki mix zostanie mu przekazany jeszcze po mnie a ja znowu otrzymałem je po jego wujku więc robią drugie okrążenie w rodzinie( ͡ ͜ʖ ͡) ale teraz cos bardziej prezentowego by się przydało
  • Odpowiedz
@Yeraz: 3latek może dostać duplo.
A do tego jakis silniczek :)

Może być koc z postaciami z ulubionej bajki też, zestaw miska/talerz /kebeczek, albik, książeczki - żeby było jeszcze sporo obrazków, ale już tekst też, puzzle tak do 20-30 elementów. Może duży traktor do jezdzenia czy kopara.
Bliżej 4 to np.sterowana/programowana gąsienica z fisherprice,

Dużo zakezy od kwoty, która chcesz wydać.
  • Odpowiedz
Zostałem wyznaczony

Jeśli to prezent od większej liczby osób to może na przykład hulajnoga lub rowerek o ile jeszcze nie ma.
  • Odpowiedz
@Yeraz: znaczy link dziecinny czy auto dziecinne? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Super zingsy to obecnie hit wśród chłopców od lat 4 do 9, jeśli chodzi do przedszkola to najprawdopodobniej ma zingsy lub koledzy mają. mój syn lvl5 ma taki samochód, i przyszedł kolega lvl8 i stwierdził, ze też sobie taki kupi bo jest super.
  • Odpowiedz
@darthbob: a jak budżet większy to kilka saszetek z zingsami dodatkowo i chłopak nie dość że będzie miał zabawy co niemiara(bo autko serio fajne), to jeszcze będzie miał się czym chwalić
  • Odpowiedz