Wpis z mikrobloga

@johni4k: Wisiał wisiał i nagle zniknął z otomoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że DNWA sama z siebie ma słabszy potencjał od DAZA i OPF strasznie kastruje dźwięk. Z wydechem to tam za dużo podziałać nie można bo midpipe jest przyspawany do OPFa gdzie w modelach przed 2019 rokiem była to oddzielna rura. Jak chcesz żeby auto lepiej brzmiało to zainstaluj sobie takie cudo https://www.active-sound.eu/en/audi/audi-a3/audi-a3-8v/active-valve-control
@johni4k: Są otwarte ale od pewnego zakresu obrotów, tak samo jak na postoju gazujesz słyszysz takie klikanie z wydechu to dźwięk otwierających się klap. Ten moduł wymusza że klapy są zawsze otwarte i tym samym masz przyjemniejszy dźwięk ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus kilka innych możliwości, przykładowo możesz otworzyć klapy będąc na komforcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johni4k: propsuje kolor. W ogóle sportowe auta fajnie się prezentują w takich z dupy kolorach których nikt normalnie by nie wybraly:-)
@nieugnesie aa widzisz, bo trzeba było sięgnąć głębiej do kolornika audi exclusive :) ja wybrałem kolor który widziałem na necie a w palecie go nie było, dopiero sprawdzali czy można zrobić no i jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johni4k: to dobrze wiedzieć, że jak zepne poslady to za 5.5 roku też mam szanse na rs3 ( ͡º ͜ʖ͡º) pracujesz zdalnie z jakimś krajem?
@eth7: pracuje w polskim oddziale firmy z USA (nieduża z 60 osób w polszy).
Zawsze śmieszy jak ludzie wątpią ze można być programistą 15k. Najlepsze podwyżki dostaje się zmieniając prace spokojnie przekracza się 15k.