Wpis z mikrobloga

Myślę że wielu osobom umyka pewien istotny szczegół z życia Przemka a w zasadzie zmiana prawna xd otóż jak wiadomo Przemek zakończył edukację na zawodówce z której nie wyniósł kompletnie nic

Jako że możliwość pójścia na studia jakiekolwiek czy zdanie matury są tak samo realne jak dla mnie lądowanie na Marsie, Przemek dostałby listy z WKU nakazujący mu odbycie zasadniczej służby wojskowej xdddd

Nawet tam ludzi przydziela się do różnych jednostek pod względem umiejętności czy czegoś. No ktoś ogarnięty nie pójdzie do kompletnych cymbałów. Np. mechanik technik szedł do zmotoryzowanych itd itd. To ciekawe gdzie przydzielonoby Przemka xD

Innym ciekawym zjawiskiem mogłyby być testy sprawnościowe wątpię czy Przemek wykonałby chociaż jedną pompkę albo podciągnięcie skoro miał problem ze zrobieniem trzech pompek po dwóch latach ćwiczeń xD

Prawda jest taka że trafiłby do grupy z największą i najbardziej bezużyteczna patologia zapewne. Wojsko jest silnie zhierarchizowane a im większe patusy tym bardziej lubią rządzić i się znęcać szczególnie w miejscu gdzie młody ma się słuchać starego. Patura u Hansa może i nim pomiata i każe #!$%@?ć ale zapewne na dłuższą metę mają go w dupie po prostu i tyle itd ale myślę że to malutkie piwo w porównaniu z tym co by się działo gdyby Przemo trafił do woja. Dowódcy robiliby zapewne to samo widząc jego IQ i "wielkie" umiejętności praktyczne i ogólne ogarnięcie życiowe. Dlatego Przemek ma serio farta że przeszła ta zmiana bo mogłoby być o wiele gorzej. Skala szkalowania w armii byłaby aż trudna do wyobrazenia.

A wy jak wyobrażacie sobie karierę przemasa w szeregach sił zbrojnych RP? xd

#przemcel #przegryw
  • 19
@czc007: Przemek najpewniej by został zawodową ścierą w wojsku, CHOĆ istnieje małe prawdopodobieństwo, że gdy wybuchnie wojna z Chinami to Przemek lądując w Wuhan czy innym Szanghaju w końcu by po&uchał jakąś Chinkę dzięki zasadzie JBW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FatherJack: niby na jakiej podstawie miałby mieć kategorie D? Sam mówił że się na nic nie badał bo po co. Wzrost poniżej 150 wyklucza oraz znacznie większe deformacje, jeść też może itd bo to też się ocenia więc dlaczego miałby niby mieć kat D?

@AbZu_Raymond: wątpię czy zasada JBW obowiązuje w tym przypadku xddddd wystarczy że obnażylby swoje kły a Azjatki uciekłyby w poplochu. Zresztą podejrzewam że przeciwnik też xd
miał problem ze zrobieniem trzech pompek po dwóch latach ćwiczeń xD


@czc007:
mnie się wydaje, że był wtedy pijany.

Przecież to nie jest możliwe, żeby trzy pompki i to w takim stylu, to był jego maks. Ja nie ćwiczę niczego, a wycisnę z siebie 15. Kiedyś się podciągałem na drążku około 1 miesiąca, to doszedłem 25 pompek maks w jednej serii.
@NiemieckiArbiter: przecież po pijaku to ma się często więcej siły to raz

Dwa pamiętaj że jego rekord życiowy to około 40kg w wyciskaniu na klatę przy wadze około 100kg, gdzie tyle to wyciskalem ja jak pierwszy raz byłem na siłowni jako totalny szczypior jakieś 10 czy więcej lat temu, a też musiałem nabrać masy itd

Także nie byłbym pewien że to jest takie niemożliwe xd chociaż fakt trudno uwierzyć że można
@czc007: no on chyba z 5 dych wycisnie

Ale przy pomoce szacuje się ze wyciska się ok 66% masy ciala bedac na gorze, i trochę wiecej na dole. Odjac trzeba tez wage rąk, które pewnie u niego ważą z 10 kg. Czyli wychodzi że taka pompka to ok 56 kg u niego

Więc jak najbardziej mógł zrobić tylko 3 niezbyt poprawne powtórzenia i koniec xD
@czc007: to jest jakiś niedawny wpis?
Wydawało mi się z rok temu jakoś bylo ze wycisnał 50 albo 55 ale nie wiem, nie sledze tego zbytnio xD

Jak to w ogole jest mozliwe zeby z taka waga i stazem 2 lat nie mogl wycisnac 50 kg? Jesli tak rzeczyeiscie jest to znaczy ze jego choroba ma na to wplyw.

Bo 5 dych to wycisnie kazdy, nawet najwiekszy suchar trenujacy na odwal
@In_thrust_we_trust: już od dawna nie ma ani insta ani nie ćwiczy. Za to przez udawanie influencera chada wpadł w długi i siedział w Niemczech tyrajac u Hansa na magazynie. Hajs #!$%@? na bieżąco jeżdżąc do PL i samemu stolujac się w drogich knajpach licząc że dzięki temu karta się odwróci i coś wyrwie xd. Efekt wiadomy.

Przemo ma zapewne poziom teścia jak u 90 latka. Nie wiadomo czy to chorobą bo
@czc007:

Jesli chodzi o chorobe to myslalem ze raczej jest oczywiatw i potwierdzone ze on na cos cierpial? Na jakis zespol wad wrodzonych szkieletu i hormonow, cos w tym sttlu. Jak czytalem niektore wpisy to wpisywali sie ludzie w temacie i twierdzili ze objawy sie zgadzaja

No bo kuzwa, nawst jedzac same gowniane jedzenie , trwnujac bez planu i #!$%@? i nie spac... nawet w tym przypadku dorosly zdrowy facet doszedlby