Wpis z mikrobloga

@Eugeniusz_Zua: W sumie testowałem i faktycznie profil samego kota miał znacznie więcej polubień ode mnie, ale z drugiej strony jak mam zdjęcia i swoje, i kota, to mam mniej, niż jak byłem bez niego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Eugeniusz_Zua: To dlatego, że kobiety wolą w głowie wyobrażać sobie obraz tajemniczego przystojniaka z którym piszą, niż mieć od razu świadomość, że jest nieatrakcyjny.
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley no to na fake koncie bez zdjęć możliwe że tak jest, bo przegrywy myślą że ich fotomodelka zalajkowala co chce żeby ktoś ją pokochał za charakter a nie za cycki i dupę. Ale jak ktoś już pokazuje ryj.jpg to nie pary, a wiadomości są miarą.
Nie bez powodu jest mnóstwo profili z opisem "jak masz kolekcjonować pary i się nie odezwać to rzuc w lewo". Jak zwykle różowa nie pomyśli, że
  • Odpowiedz
przegrywy myślą że ich fotomodelka zalajkowala co chce żeby ktoś ją pokochał za charakter a nie za cycki i dupę


@BurzaGrzybStrusJaja: wyjątkowo pokrętne myślenie, jak facet nie ma zdjęcia to raczej sądzę, że albo ma coś do ukrycia np. żonę, albo jest brzydki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley po co masz kupować kota w worku, kiedy rynek pełen chętnych, pewnych, darmowych i ślicznych ryjkow?

Teraz odwróć sytuację i poczuj się przeciętnym facetem, który po tygodniu ma 1 lajka dziennie. Taki polajkuje profil bez zdjęć - a nuż będzie ładna, a jak nie to chociaż sobie z kimś popisze i nie będzie sam(nie ma nic do stracenia)

Jak laska nie ma.zdjec bo ma męża to większość typów i tak będzie
  • Odpowiedz