Wpis z mikrobloga

@rafalewtrancamsie: policz sobie głosy, to się dowiesz że nawet jakby wszyscy z konfederacji zagłosowali na Rafałka to i tak by nie wygrał. Dużo osób oddała nieważny głos albo nie poszła głosować, a tego nie ma w twojej ankiecie.
  • Odpowiedz
: To jest najbardziej #!$%@? w tym narodzie - tak naprawdę PRL by nie upadł, gdyby nie potężny kryzys gospodarczy, sprawiający, że ludzie nie mieli co do gara włożyć, plus chwiejący się w posadach ZSRR.


@rafalewtrancamsie: Do PRL bardzo dużo brakuje, nie ma nawet porównania.
Nie w PRL ludzie nie głodowali.
  • Odpowiedz
@rafalewtrancamsie z jakiej paki głosować na Trzaskowskiego? Jak Julki bili to się oburzał, gdy narodowców bito to się cieszył gdzie w wyborach się do nich podlizywał. Lepszy wróg który nie ukrywa swoich intencji niż wróg który chce zostać Twoim przyjacielem podczas gdy już mu nie będziesz potrzebny to wbije nóż w plecy.
  • Odpowiedz
@rafalewtrancamsie ehm, wieskosc wyborców konfederacji w ogóle nie głosowała w 2 turze, ja nie wiem skąd takie info masz.
Dużo nawet głosów bylo, że będą głosować na Trzaskowskiego. Zresztą wybór pomiędzy Trzaskowskim a Duda to jak wybór pomiędzy młotem a kowadłem.
Trzaskowski to hipokryta, właził w dupe bosakowi, żeby zdobyć elektorat konfederacji, kilka miesięcy później nie uznaje marszu niepodległości i nie zgadza się na niego, mimo że wcześniej chętnie wIalby udział, ale
  • Odpowiedz
@rafalewtrancamsie normalni ludzie wspierają Trzaskowskiego? Cóż za bolszewicka myśl, skoro twierdzicie kto jest normalny, jednocześnie uznając demokrację za największą wartość xD
Czyli demokracja spoko, do póki głosujesz na mojego kandydata?
  • Odpowiedz