Wpis z mikrobloga

Jakie to życie bywa przewrotne. Gdyby ktos mi powiedział, że #mediaexpert i ich pseudo #blackfriday uratuje mi kiedyś skórę to bym ich wyśmiał. A jednak... story time:

Jako, że zbliżają się święta postanowiliśmy z bratem (po raz pierwszy) kupić świniaka na pół i zlecić jego przerobienie ( #taksiezyjenatejwsi ). Brat bardziej doświadczony w temacie z wyprzedzeniem kupił sobie zamrażarkę, ja zacząłem opróżniać swoją w lodówce. Wczoraj o 18 odbiór, 19:30 skończyliśmy dzielić w jego domu. Okazało się, ze mam jakies 30% potrzebnego miejsca. I tu wchodzi ME i ich przedłużone godziny otwarcia. No uratowali mi dupe. Szybko telefon, myk w samochód i po pół godziny byłem posiadaczem nowej zamrażarki (normalnie bym jej nie kupił bo chciałem skrzyniowa, ale nie mieli - niestety nie było wyjścia).

#takbylo #coolstory #jedzzwykopem #wedlinydomowe
  • 5
No i jest morał. Mi 2 razy w życiu zepsuła się lodówka, w środku pozamrażane mięso z zimowych zapasów, które by było warte pewnie z parę stówek no a w miasteczku tylko skromne Media Expert. Pamiętam że facet specjalnie żeby skrócić wszystko od razu pokazał nam lodówkę jaka będzie idealna(w porównaniu z poprzedniczką), nie wciskał żadnych gwarancji i ubezpieczeń. Szybka akcja i do domu ratować dobytek.
Mi ratują dupę regularnie :D Ogólnie nie pisałbym że pseudopromocje bo nawet tu na wykopku wskazywaliśmy fajne promki w Media Expert i nie tylko