Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mieszanie piw? XD mam w domu fajną litrową szklankę do piwa, żona twierdzi, że to wazon, ale się nie zna XD i wpadł mi do głowy pomysł zmieszanie piw z różnych, odległych stylów np. IPA i bock, wiadomo, nie sztosy, bo pewnie szkoda, ale takie za 7 zł. Ktoś coś, jakieś doświadczenia?

#piwo #pijzwykopem #craftbeer #piwowarstwo
Pobierz pogop - Mieszanie piw? XD mam w domu fajną litrową szklankę do piwa, żona twierdzi, ż...
źródło: comment_1606653219WpAucd6GgIKcw7CqSMQl4x.jpg
  • 18
@pogop: spoko sprawa, ale drogich nie próbowałem. Raczej tanie lagery + sok, lagery + cydr, lagery + sok, lagery + napoje gazowane, albo właśnie jakieś tańsze jasne + ciemne. Ewentualnie czasem jakaś odrobina typu 1/6 lepszego krafta czy średniego pszenicznego i reszta koncerniaka - bardzo fajnie wpływa na smak tego drugiego ale więcej dawać szkoda bo cebula mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inna sprawa że takie eksperymenty
@pogop ja wiem, moja wypowiedź była lekko sarkastyczna. Nic Ci z tego kolego nie wyjdzie. Jedynie szkoda piwa. To by musiało być zabutelkowane i przetrzymane trochę żeby się trunki zaprzyjaźniły.
@Przeemek06: Być może, ale nie wiem, bo nigdy nie sprawdzałem. Z pewnością jednak zrobię to. Na pierwszy raz pójdzie Książęce IPA i Perła Koźlak. Książęce jak na koncerniaka to całkiem fajne piwko zrobili, a perełka, wiadomo, najlepsza. A tak na serio, to bardzo udany ten koźlak i fajną cenę ma.