Wpis z mikrobloga

@Joachim_Mordechaj: Po co komu Xbox jeśli ma PC? Na PC jest WSZYSTKO co na Xboxie gamepass też ;)
Podpinasz pada i grasz lepiej/tak samo jak na konsoli a jak do tego dodasz torrenty to nagle ultra pc w dłuższym rachunku wyjdzie taniej od konsoli :)
Obecnie NIE POLECAM kupować PS5 - sam kupiłem PS4 pro za 800zł i gram w exclusivy po 40zł a od wszystkich innych gier jest PC z
  • Odpowiedz
@ostry_cien_mgly: dobra tłumaczcie sobie jak chcecie. Ja tam mam #!$%@? i w życiu cie nie miałem problemu ze sprzętem żadnego typu. To nadal nie działa w ten sam sposób bo jakby tak było to procesor który szybko skacze od ~27 do - 90 (laptop) byłby do kosza dawno temu
  • Odpowiedz
dobra tłumaczcie sobie jak chcecie. Ja tam mam #!$%@? i w życiu cie nie miałem problemu ze sprzętem żadnego typu. To nadal nie działa w ten sam sposób bo jakby tak było to procesor który szybko skacze od ~27 do - 90 (laptop) byłby do kosza dawno temu


@Snaki: Zapewne miałeś #!$%@? również na lekcjach fizyki w szkole podstawowej i dlatego nie rozumiesz o co chodzi ze skraplaniem i nie wiesz
  • Odpowiedz
@Snaki: ale jakie to ma znaczenie skoro masz parę skroploną na elektronice bo sprzęt ma np -5 albo 5 stopni?
Co z tego, że się szybko nagrzewa bo po prostu zaraz po odpaleniu będzie jakaś zwara i w najlepszym przypadku padnie jakiś bezpiecznik wewnątrz w urządzeniu a w gorszym coś padnie na płytach drukowanych i jesteś w dupie...
Przecież masz powyżej wykres - hasło punkt rosy! Rozgrzewanie sprzętu nie ma niż
  • Odpowiedz
@Yuusuke: powiem więcej, punkt rosy ma w dupie stopien IP. Jak bedzie zbyt wysoka roznica temperatur to skraplanie wewnatrz wydarzy sie czy sie to komus podoba czy nie.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: wiesz, ja sprzedałem ps4 pro za 1300zl, więc dołożyłem tysiaka i mam konsolę nextgen, która odpala gry z ps4 z dużo lepszą wydajnością i do tego jest totalnie cicha.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bodzias1844:

nigdy nie słyszałeś o tym żeby elektroniki nie odpalać jak przynosisz z zimnego?


Ta, słyszałem. Ostatni raz mniej więcej wtedy, kiedy ludzie mówili jeszcze o formowaniu/formatowaniu baterii XDD
  • Odpowiedz
@Yuusuke: ja nie wiem za co plusy dostajesz xd

przecież od ciebie aż śmierdzi elektrodą, jeszcze znasz klasę IP i stopień jaki powinna mieć taka obudowa..

tu powinny być wszystkie memy z elektrodą jakie powstały już, a wykop plusuje..

już na nikim nie można polegać w stałości poglądów xd
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Nie musisz mi tłumaczyć, ja naście lat pracuję w handlu, takich się bredni od durnych klientów nasłuchałem jak to wszystko się samo robi, samo psuje, samo topi, oni nigdy nic źle nie zrobili to samo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bodzias1844: zjawiska się nie zmieniły, ale poziom inteligencji społeczeństwa powinien wzrosnąć i ludzie powinni domyślić się, że w tak pakowanych sprzętach to nie jest problem.

A już szczególnie nie przy +5C które są na zewnątrz XD conajmniej jakby przenosił to PS5 z arktycznych mrozów...
  • Odpowiedz