Wpis z mikrobloga

Chcesz mi powiedzieć, że konsola jest ma IP58 i jest zabezpieczona przed dostępem powietrza i wody?


@Yuusuke: nie, po prostu znana jest zasada - gowno nie splonie ani gowno w gownie nie utonie, smialo mozesz odpalac to gowno, nic mu nie bedzie
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 a ta woda to jak ci się tam dostała? Przeniknęła karton, folie i styropiany? W morzu martwym maczają po ocleniu? A może proboszcz chrzcił w wanience? W życiu nie czekałem jakiś mistycznych 2h po kupieniu sprzętu i jakoś śladów cieczy w żadnym nie ma
  • Odpowiedz
z tym, że na xboxie eaplay troche inaczej wygląda bo dochodzą gry ze wstecznej - chociażby mass effecty czy Dead Spacy. I tak wiem "stare gry XDDDDD" ale dużo osób lubi wrócić do tych tytułów tym bardziej, że teraz nowych części nie ma


@FloweryTaste: zawsze coś, choć ja nie planuję kupować nowej konsoli żeby grać w gry na poziomie PS3 czy ps vity. I żeby nie było, zawsze lepiej mieć niż
  • Odpowiedz
a ta woda to jak ci się tam dostała? Przeniknęła karton, folie i styropiany?


@KapitanTorpeda: Ty chyba w ogóle nie rozumiesz o chodzi. Tu nie chodzi o wodę w pudełku czy urządzeniu ale różnicę temperatur co powoduje efekt skraplania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yuusuke: Ja zajmuję się astrofotografią hobbistycznie, co wiąże się z użytkowaniem sprzętu typu aparat, laptop na mrozie przez kilka godzin. I z doświadczeń innych amatorów wiem, że nie powinno się z mrozu do ciepłego mieszkania wnosić sprzętu od razu, bo będzie kondensować się woda. Raz, w przypadku konsoli nie zaszkodzi, dopóki jej nie włączysz.
Więc moim zdaniem słusznie zrobiłeś, że poczekałeś, bo konsola mogła mieć w środku temperaturę jak na dworze,
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: @KapitanTorpeda: @Snaki: w wy nie kumacie że jak się przyniesie coś zimnego do ciepłego pomieszczenia to na tym się zaczyna skraplać para? Np. Jak na okularach po przyjściu do domu w zimie, jak na jakichś rzeczach wyjętych z lodówki itp. Dokładnie to samo dzieje się WEWNĄTRZ takiej konsoli po wystawieniu jej na działanie ciepłego powietrza. Ta skroplona para może Ci posadzić sprzęt przy pierwszym włączeniu dlatego trzeba poczekać
  • Odpowiedz