Wpis z mikrobloga

@suszindo: Ktoś napisał, że słabe pytania. No i racja. Laska odpisuje tak od niechcenia, gdzie pracuje, to bez sensu zadawać takie nieemocjonujące pytania dotyczące jej pracy. Poza tym nie oszukujmy się, praca w Lidlu to nie jest praca marzeń, lepiej się skupić na pozytywnych rzeczach i zadać pytanie na inny temat, chociażby nawet jakie ma plany po pracy, cokolwiek, byleby tylko zmienić temat na ciekawszy. Albo opowiedzieć coś o sobie w
prosta dziewczyna ze wsi, która pracuje po 8 czy 12 godzin w Lidlu (zależy jak się trafi), też ma prawo do szczęścia


@qoszmar: Skąd ten wniosek o wsi? Lidle są w miastach i to zazwyczaj nie najmniejszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że osoba popełniająca błąd ortograficzny ma być z miejsca ze wsi to kek podwójny.
Skąd ten wniosek o wsi?

@XpedobearX: Przez znajomą poznałem parę osób z głębokiej wsi. Jak kiedyś pokazała mi smsa od swojego kolegi to złapałem się za głowę. Oni dosłownie piszą tak jak się mówi, a na ortografię to już w ogóle nie zwracają uwagi. Potem powiedziała mi że u nich na wiosce podstawówka wygląda w ten sposób, że w jednej sali siedzą wszystkie roczniki i mają jedną wspólną nauczycielkę. Dzieci w
No to niezłe masz stereotypy w życiu jak żyjesz dowodami anegdotycznymi.

@XpedobearX: Widzę że bardzo chciałeś napisać coś mądrego, tylko trochę Ci nie wyszło. Dowód anegdotyczny to historia zasłyszana. W moim wypadku to się nazywa doświadczenie życiowe.
W moim wypadku to się nazywa doświadczenie życiowe.


@qoszmar: No raczej nie bo nie dotyczyło to Ciebie, a osoby trzeciej. Nie przeżyłeś tego sam, a masz zasłyszaną historię, więc sam się zbłaźniłeś jedynie próbując komuś umniejszyć.