Wpis z mikrobloga

@dwa__fartuchy:
Niee no bez przesady, rozumiem że nick może coś sugerować, ale na tyle porysowany nie jestem xD Dostałem je jak leżałem na neurologi kiedy mi to zdiagnozowali 3 lata temu i co roku jak się zaczynały to jeździłem po skierowanie i do neurologa, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy to będzie możliwe, no była jeszcze druga metoda doraźna w razie naprawdę mocnego ataku czyli czysty tlen w dziurkę nosa
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: nie tak latwo jest znalezv aptekę, ktora robi recepturę. Samo dzielenie leków to juz bywa wyczyn - mam takich pacjentów, ze często dawka to 1/10 tabletki ;) i spoko jak to jest krotkoterminowe leczenie, ale przy chorobach przewleklych #!$%@? mozna dostać.
A tak, gdyby jakis mily farmaceuta zrealizował podzial leku na odpowiednie dawki w Kapsulkach lub oplatkach... Byłoby super.
  • Odpowiedz
@GrowEatAndTrip: wszystko zależy od farmaceuty na którego trafisz. Ja bym wydala widząc poprzednie zalecenia lekarza i u mnie w aptece tak robią. Ale nie jest to obowiązek farmaceuty. Polecam mieć taką swoją stałą apteke i wtedy jak cię będą znać to szybciej wypiszą
  • Odpowiedz