Wpis z mikrobloga

Najważniejsze to wiedzieć kiedy się zatrzymać. Zatrzymałem się dwieście metrów dalej przed stromym zjazdem w dół, już w miejscu gdzie oni leżą, ledwo udało mi się opanować zestaw, żeby się nie wykopyrtnąć do rowu. Pijcie ze mną kompot, bo teraz sobie siedzę w ciepełku i czekam na pługopiaskarkę.

Dupę uratowało mi tylko to, że czułem już wcześniej lód na jezdni i odpowiednio wcześniej zwolniłem (no i sporo szczęścia).


#zycietruckera
papaj2137 - Najważniejsze to wiedzieć kiedy się zatrzymać. Zatrzymałem się dwieście m...

źródło: comment_1606791748Nhy0MFWF0oprsygpEQAsLB.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: :D gratuluje opanowania na drodze. Nie cierpię takiej przejściowej pogody. Sporo jest takich niespodziewanek. Jak jest śnieg czy i temperatura poniżej zera to wszyscy (w tym ja) ostrożniej jeżdżą. A teraz jest świetna moment żeby się zdziwić przed zakrętem
  • Odpowiedz
@kacor87: pytaj tych, co tak jeżdżą, ale ja bym obstawiał, że są po prostu idiotami

@Pesa_elf: to co napisałeś świadczy jedynie o Twoim kompletnym braku wiedzy na temat transportu i logistyki jako takiej, albo po prostu chcesz być fajny
  • Odpowiedz