Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xfin: mam przy sobie plyn antybakteryjny, nakladam na papier i przecieram. Nie potrzebuje do tego zużyć połowy rolki bo jestem delikatnym płatkiem śniegu.
  • Odpowiedz
@malysz_z_syrena: W korpo to normalne, standardzikiem były obsrane klopy czy naszczane wszędzie naokoło pisuaru, ale rekordem było już jak ktoś się po prostu skasztanił na podłogę w kabinie
  • Odpowiedz
@xstempolx podczas spuszczania wody tworzy się w powietrzu bryza z częściową zawartością tego co w kiblu (dlatego przed spuszczeniem wody warto opuścić deskę) Susząc ręce suszarką nanosisz na nie wszystko co jest w powietrzu ;)
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: nie ma to jak usiąść gołym dupskiem i dotykać jajcami jeszcze ciepłą deskę po menelu albo jakimś spoconym Januszu z ciężarówki co się od 7 dni nie mył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemcy mają Sanifair, to jest elegancka sprawa. Toalety płatne z bramkami, ale paragony potem można wykorzystać do zniżek lub zakupów na stacjach, więc wychodzi się na zero. Za to są ultra-czyste i mają samoczyszczące
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bordowyzielony: Ja #!$%@? ale wymysły. A te latające cząsteczki to niby na papierze już się nie osadzają? A wdychanie ich jest już spoko? A witanie się dłonią do niedawna z randomowymi ludźmi ok? Dotykania czegokolwiek w przestrzeni publicznej? Z takim tokiem rozumowania to jedyna higieniczną rzeczą jaką można robić to siedzieć u siebie w domu pod prysznicem xD
  • Odpowiedz