Wpis z mikrobloga

Chętnie się z Wami podzielę najnowszymi nabytkami (postarałem się, polecam). Zastanawiam się czy to bardziej rozbiórka czy już stragan.. #perfumy #rozbiorka #stragan

Moje propozycje:
A. Frapin - L'Humaniste
Cena: 3,9 zł/ml
Ilość: (80ml)
Fragrantica Parfumo

B. Kilian - Gold Knight
Cena: 9,7 zł/ml
Ilość: (25ml)
Fragrantica Parfumo

C. MFK - Amyris homme
Cena: 5,5 zł/ml
Ilość: (50ml)
Fragrantica Parfumo

D. MFK - Masculin Pluriel
Cena: 5,5 zł/ml
Ilość: (50ml)
Fragrantica Parfumo

E. Initio - Side Effect
Cena: 9,2 zł/ml
Ilość: (65ml)
Fragrantica Parfumo YT_redolescence

F. Imaginary Authors - Cape Heartache
Cena: 6,9 zł/ml
Ilość: (30ml)
Fragrantica Parfumo

G. Lubin - Itasca
Cena: 4,2 zł/ml
Ilość: (55ml)
Fragrantica Parfumo

H. Nishane - Hacivat
Cena: 7,8 zł/ml
Ilość: (70ml)
Fragrantica Parfumo

Propozycje setów (po 5ml):


Informacyjnie:
Ważne info - to wszystko już mam albo jest w drodze. Także jak ktoś chętny to rozleję, bez żadnego dolnego ograniczenia - górne to flakon minus 20ml dla mnie. Ostrzegam, że MFK może się nie załapać na promocję OLX, bo idzie z flaconi. Robię posta mimo, że wszystkiego nie mam, bo jakby było dużo chętnych to będę miał czas domówić dekanty i wyrobić się z rozlewaniem.

Mniej ważne info -


Organizacyjnie:
Pozycje wyżej rozlewam od 5ml. Kilka osób już może zaczyna mnie kojarzyć, ustalenia takie same jak zwykle. Btw, patrzcie - już nie zielony, więc na 100% legit.
Tutaj zbieram tylko info odnośnie tych 8 pozycji, o deklaracje proszę w komentarzach - jak ktoś chce na pewno A-H i "coś innego" to mogę podesłać listę, ale wolałbym się do tego ograniczyć (przynajmniej jak ktoś chce OLXa).

Dekanty 5/10/15/20/30 po 2,5zł
Wysyłka = 13zł piczkomat (lub OLX jak będzie promka - możemy też pokombinować ze sprzętem komputerowym)
Flaszki zostają ze mną :)


Zapraszam!

A pozwolę sobie zawołać osoby,

NicholasUrfe - Chętnie się z Wami podzielę najnowszymi nabytkami (postarałem się, pol...

źródło: comment_1606819364OI8V2dRjDaKqcz9tEOY4MQ.jpg

Pobierz
  • 14