Wpis z mikrobloga

@gleorn: No właśnie nie słyszałam dotąd, żeby było więcej niż dwóch czy maksymalnie trzech, stąd zdziwienie, że tak Ci sypnęło. Jak to mówią, od przybytku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iperyt: 4.5. J phys chem C. A czuję się, jakbym do nature wysłał... Ciekawe, czy edytor jeszcze jedną turę recenzji zrobi, czy nie. Jak tak, to ciekawe jak będzie chciał wszystkich zadowolić, skoro każdy inne rzeczy chce. A manuskrypt i tak już długi. Za to recenzje zaskakująco szybkie. Wysłałem 5 tyg temu
@gleorn: w nature potrafi byc 2 recenzentow, chyba nie dobijaja nawet do 6, 4 raczej to max. W jednym z top czasopism acs mialam raz jednego(!) recenzenta, ktorego recenzja brzmiala generalnie: "publish as is". Niezbadane sa sciezki edytora. Dobrze ze masz odp szybko :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To jest moja 6 publikacja (cóż za przypadek) i nigdy nie miałem powyżej 3 (raz 3 a raz 1). A teraz zonk
Miałem tak przy jednej publikacji, że recenzent A twierdził, że pewną sekcję należy wydłużyć a recenzent B że należy ją skrócić. Mieli różne podejście do tego co jest interesującą informacją w danym temacie więc jeden uważał, że przegląd wcześniejszych prac oraz konkluzje są za długie, a drugi, że właśnie konkluzje są interesujące a rzeczy w przeglądzie prac trzeba opisać dokładniej, bo dotyczą prac niedostępnych po angielsku. Inna sprawa, że cała praca była