Wpis z mikrobloga

I co mówiłem że Giroud to jest napadzior? No właśnie. Teraz nie głoście nagle, po fenomenalnym meczu że też w niego wierzyliście. Gość ma głowę do tej gry, ma to doświadczenie. Nieważne czy gra z fuhlam czy je***ą Sevillą. Gość ma 34 lata i sobie strzela. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Nigdy.
Jedyny napastnik, który może wejść na boisko po roku pauzy i zmienić losy spotkania. Idealny zmiennik. Niedoceniona legenda.
#arsenal @GownoWA: #chelsea
  • 8
@GownoWA: Ja pamiętam jak Arsenal postanowił się go pozbyć i w sumie się zastanawiałem " dlaczego, przecież On im cały czas bramki strzelał". No i jak wszyscy pisali że " uuu żiru, po co on Nam bla bla" - ciągle gra swoje a ludzie i tak z niego szydzą...
Też kompletnie tego nie rozumiem. Ok, zgodzę się, nie jest to piłkarz zdolny do grania na wysokim poziomie przez cały sezon, nie jest to piłkarz który ma grać w każdym meczu. To jest gość od brudnej roboty raz na jakiś czas. Kiedy mecz nie idzie, wchodzi on i wszystko się zmienia. On ma niesamowity mental, gość zakochany w sobie i swoich umiejętnościach. Nigdy nie pęka.
Ja pamiętam jak Arsenal postanowił się go pozbyć i


@InsertPPL: Źle pamiętasz, Giroud zażądał odejścia i tylko do klubu z Londynu po tym jak sprowadzono Aubameyanga, Arsene nie chciał go sprzedać. Olivier złożył prośbę o transfer z uwagi na to, że selekcjoner przekazał mu, że jak będzie rzadko grał to go nie powoła na mundial, Arsenal poszedł mu na rękę i nie robił problemów transferze do Chelsea pomimo tego, że kluby
@Pustulka: rzeczywiście... Znalazłem fragment jego wywiadu dla bbc

“I didn’t want to leave,” Giroud told the BBC.


“I spoke with the boss – at this time, Arsène [Wenger] – and I told him: ‘Look, gaffer, I need some game time to play at the World Cup, that’s massive for me.’

“At the end of the day, we won it, so it was very important for me to leave
@InsertPPL:

rzeczywiście...

Czyli dalej tak jak pisałem, chciał odejść, ten początek wywiadu można włożyć między bajki czytając resztę i jego reakcje w meczach czy po finale LE.

I need some game time to play at the World Cup, that’s massive for me.’At the end of the day, we won it, so it was very important for me to leave. It was tough for me, but it was amazing to sign for