Wpis z mikrobloga

Mireczki, może ktoś z was może mi doradzić jakie kroki mogę jeszcze podjąć bo już nie mam pomysłów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj rano wyskoczył mi komunikat, że ktoś próbował się zalogować na mojego facebooka, oczywiście zaznaczyłem, że to nie ja, zmieniłem hasło i olałem temat. Dziś będąc w pracy około godziny 10 przeglądając telefon zauważyłem że wylogowało mnie z FB. Próbuje się zalogować hasłem zmienionym wczoraj ale dupa () wyskoczyło mi, że używam poprzedniego hasła i zostało one zmienione kilka godzin temu ¯_(ツ)_/¯, oczywiście hasła do maila również zmienione jak i numer telefonu pomocniczego potrzebny do odzyskania konta wp, po prostu magia. Posiadam tylko dostęp do messengera. Co ciekawe po powrocie do domu próbując zalogować się do fb na swoim komputerze wyskoczył komunikat, że hasło zostało zmienione z tego komputera lub z tej samej sieci. Jest to bardzo mało prawdopodobne ponieważ mieszkam tylko z tatą który ledwo obsługuje swój telefon komórkowy. Wysłałem już mail do jakiegoś supportu z wirtualnej polski lecz nie mam pojęcia czy pomogą mi odzyskać hasło. W załączniku przesyłam kilka fotek jak to wygląda. Macie jeszcze jakieś pomysły co mogę zadziałać?
#it #siecikomputerowe #hakerzy #facebook
QuainNA - Mireczki, może ktoś z was może mi doradzić jakie kroki mogę jeszcze podjąć ...

źródło: comment_1607025112f7sgat62OoO8XlUYnTsK1X.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@d1sconn3cted Akurat z komputera korzystam strasznie mało, przez ostatni tydzień muzyka tylko z yt i to tyle. Hasło zmieniałem wczoraj rano z telefonu nie z komputera
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@d1sconn3cted Noo, właśnie zgłaszałem problem już z rana, ma ktoś jakieś informacje ile trwa u nich taka weryfikacja? Póki co zgłosiłem problem z aplikacji messenger a nikt nie wie ile jeszcze będę miał do niej dostęp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz