Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Aktualizacja: wczoraj spalił mi się Xbox Series X. Dziś zadzwoniłem na infolinię Microsoftu, gość z którym rozmawiałem był zesrany ostro. W poniedziałek paczkę zabiera kurier i leci ona prosto do serwisu we Frankfurcie. Konsultant z którym rozmawiałem powiedział że albo naprawią konsole albo wyślą mi ją nową (będę czekał 2 tygodnie) także możliwe że będę miał drugiego pada za frajer XDDDD
#konsole #gry #xboxseriesx #xbox #microsoft ##!$%@?
R000chacz - Aktualizacja: wczoraj spalił mi się Xbox Series X. Dziś zadzwoniłem na in...

źródło: comment_1607078036y6XEiTkYSw1si8xfdxefad.jpg

Pobierz
  • 24
@R000chacz:
mój przeżyl 10 minut gry w AC valhalla i zdech.Wysłałem go 18 listopada do frankfurtu.
Wczoraj wygenerowali mi etykiete powrotną, będzie pewnie przed piątkiem jak dobrze pójdzie ;/.
Dodali mi do konta ms nową konsole z nowym numerem seryjnym. ciekawe czy pudełko nowe całe czy tylko konsola nowa/refurb. Zobaczymy jak przyjdzie ^^.
Też wysłałem samą konsolę, tylko w oryginalnym pudełku bo mi się #!$%@?ć nei chciało w zamienniki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ulvarin: Moja wyje**** się w stanie spoczynku, robiłem sobie kolację i w pewnym momencie wybiło korki a z środka konsoli wydobywał się ledwo wyczuwalny smród. Mam w środku płytę z Watch Dogs Legion i brak narzędzi by ją stamtąd wyciągnąć. Dzień przed tym zdarzeniem konsola wariowała, wpierw nie wyświetlała mi obrazu z gry a po naciśnięciu włącznika zrobiła pełny reset co normą nie jest. Kilka godzin później sama zrobiła pełny restart.
@R000chacz: #!$%@? straszna,
wg mnie te xboxy mają wadliwe zasilacze niektóre.
Mój jak się wyłączył to przy włączaniu tylko był dzwięk uruchamiania i odrazu wyłączenia.
Tak czy siak szykuj się na ~14-21 dni bez X raczej.
Ja żyłem nadzieją, że to pójdzie szybciej a 16 dni paczka u nich byłą już jako processing order, doszła w 1,5 dnia do nich.
@R000chacz: nigdy w nim nie była.
Rozpakowałem, skonfigurowałem, sciągnąłem AC valhalla i uruchomiłem je.
Po 10 min zdechła :P

Ja liczę, że dostanę NOWĄ w fabrycznym opakowaniu i z padem najbardziej :P
A druga opcja to nową w szarym opakowaniu samą.
A tego bym nie chciał: refurba jakiegoś z naklejką z tyłu bez manufacture date tylko z service date ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ulvarin: A no tak XDD głupie pytanie. Moja będzie na bank nowa bo tak #!$%@? jebło aż mnie ogłuszyło (przy drugim podłączeniu i łeb miałem blisko) ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ulvarin: Ważne że będzie działała i z wierzchu będzie wyglądała jak nowa. To że wymienią układ lub kondensator mnie nie obchodzi xddd byleby na lepszy a nie taki który wysadzi mi pół chałupy po 10-u minutach. Poza tym jak obudowa będzie naruszona to cyk rękojmia i zaczekam parę miesięcy aż wdrożą poprawki i nie wdepnę drugi raz w gówno ( ͠° ͟ل͜ ͡°)