Wpis z mikrobloga

Wymyslilem jak ogarnac mozliwie tanio prawdziwa klime na lato dla Anona pimpusia takiego jak ja

Dlaczego teraz? Bo sa promocje i mozna tanio kupic klimatyzator przenosny za np ostatnio byly po 400zl prawdziwe klimatyzatory nie mylic z klimatorami. Do rzeczy klimatyzator stawiam w przedpokoju i #!$%@? na odprowadzanie ciepla itp nawet robie przeciag miedzy kuchnia a balkonem zeby samo sie odprowadzalo ale uwaga to mnie nie dotyczy ale o tym za chwile. Kupuje w Obi albo LeroyMerlin (najgorsze stanie w kolejce bo stres dla Anona) rure taka do wentylacji #!$%@? najtansza nawet nie termo, ale taka ktora da sie ksztaltowac, #!$%@? i uszczelniam na wylocie klimy, #!$%@? na spadki wydajnosci nawet moga byc 50% bo koniec rury ktora tloczone jest zimne powietrze uwaga - zaczepiam na dziurze zrobionej w najtanszym sensownym duzym namiocie z Decathlona albo Allegro ktory misie zmiesci na lozku i w lecie siedze z laptope w namiocie i tylko czasami wychodze jak musze po kostki lodu do picia

Namiot bedzie mial wg obliczen Anona max 2x1.5x1 metra czyli 3m³ ale namiot to nie szescian tylko bardziej nieregularna bryla o jeszcze mniejszej objetosci pewnie ze 2m³, najmniej wydajna klima na swiecie schlodzi taka przestrzen a taka picrel to pewnie zamrozi, to nie moze sie nie udac. Dałbym jeszcze jakas plaska podsufitke w namiote z przewiewnej pianki czy cos zeby sie rownomiernie rozprowadzalo zimno zeby nie dmuchalo strasznie bo przeziebienie wtedy i do tego mozna jeszcze sluchawki z ANC bo podobno glosne sa te klimy ale dluga rura z przedpokoju i sluchawki z anc i tak trzeba zyc dla Anona to.

Jak skoncze swoj projekt to porobie zdjecia i zawolam, ale to mozliwe ze nie bedzie szybko.

#przemyslenia #protip #klimatyzacja ##!$%@? #przegryw #decathlon #leroymerlin #obi #diy #budownictwo #majsterkowanie
Dziczek3000 - Wymyslilem jak ogarnac mozliwie tanio prawdziwa klime na lato dla Anona...

źródło: comment_1607128617BwEg2Gd8NAjUuEOC5VUeXU.jpg

Pobierz
  • 8
Bo jak dla mnie to jest overkill taki ze ja #!$%@? powinienem dostac Nobla za projekt przechytrzylem wszystkich i szczegolnie branze xDDD

Nie dziwie sie teraz jaki klopocik maja specjalisci na certyfikatach od splitow hehe anon wyjasnil i hajsik sie nie bedzie zgadzal jak sie pomysl wypromuje hehe ze klimy przenosne nie takie zle

Widze kolega z branzy nawet nie wie co nie jest prawda, w psychologii to sie nazywa wyparcie